Łukasz Szewczyk15.01.2015 (14:20)2 komentarze

Serial "12 Małp" prosto z USA na kanale Scifi Universal

Zaledwie 48 godzin po amerykańskiej premierze, kanał Scifi Universal wyemituje thriller przygodowy "12 Małp". Polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serii od 18 stycznia 2015 roku.
"12 Małp"
Co jest gorsze od życia w post-apokaliptycznym świecie, gdzie zaraza zniszczyła dosłownie wszystko? Podróż w czasie, by zmienić przyszłość, odkrywając, że może być ona bardziej niebezpieczna, niż sobie to wyobrażaliśmy. Scifi Universal prezentuje zupełnie nową wersję 12 Małp - serialową adaptację filmu autorstwa Terry'ego Gilliama z 1995 roku.
"12 Małp" przedstawia historię Cola, który podróżuje z post-apokaliptycznej przyszłości w przeszłość. Używając niebezpiecznych i nietestowanych dotąd metod, bohater przenosi się w czasie do dzisiejszego świata, by zlokalizować i wyeliminować źródło śmiertelnej zarazy, która zdziesiątkowała ponad 90 procent populacji. Cole wychował się w bezwzględnym i pozbawionym skrupułów społeczeństwie, wśród nielicznych ocalałych przedstawicieli ludzkości. Dręczony wyrzutami sumienia mężczyzna postanawia dać sobie i światu jeszcze jedną szansę. Czy jego misja ma szanse powodzenia?

W serialu zagrały takie gwiazdy, jak Aaron Stanford, który wcielił się w rolę głównego bohatera, Amanda Schull, jako dr Cassandra Railly, Kirk Acevedo, jako Ramse, Barbara Sukowa, jako Jones oraz Noah Bean jako Aaron Marker. Ponadto: Tom Noonan, jako czarny charakter oraz Emily Hampshire jako Jennifer Goines.

Premiera pierwszego odcinka serialu "12 Małp" w niedzielę (18 stycznia 2015 roku) o godzinie 22.00 na antenie Scifi Universal.

Komentarze (1 - 2 z 2)

a kiedy scifi w upc? czy się doczekam?
 1  
W upc najgorsza oferta hd. Traktuja nas jak 3 swiat. Wmawiajac ze hd to cos premium
 0