Łukasz Szewczyk16.01.2015 (10:18)2 komentarze

Trzeci sezon serialu "Banshee" od lutego w Cinemax

Już od 7 lutego na antenie Cinemax będzie można oglądać trzeci sezon serialu sensacyjnego "Banshee" o byłym więźniu, który przybiera nową tożsamość i zostaje szeryfem sennego miasteczka.
"Banshee"
Lucas Hood (Antony Starr), były skazaniec, zostaje w wyniku oszustwa szeryfem zamieszkałego przez amiszów miasteczka Banshee. W kolejnym sezonie kontynuuje swój przestępczy proceder, spotyka również byłą kochankę i wspólniczkę, Carrie Hopewell (Ivana Milicevic). Carrie, której prawdziwa tożsamość wyszła na jaw, opuszczona przez męża i dzieci, pozostaje w Banshee. W ciągu dnia pracuje jako kelnerka, a nocami spotyka się z Lucasem, Sugar Bates'em i Jobem, by planować kolejne kradzieże.
W serialu Cinemax w główne role brawurowo wcielają się Antony Starr, Ivana Milicevic, dwukrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej Ulrich Thomsen oraz Rus Blackwell. Twórcą produkcji jest uhonorowany Oscarem Alan Ball.

Emisja trzeciego sezonu serialu "Banshee" na antenie Cinemax w soboty o godz. 22.00 (od 7 lutego 2015 roku).. Serial jest już dostępny także w HBO GO.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Lub od 13 stycznia z lektorem w internecie ;)
 0  
dlaczego niby od 13 od soboty rano 11 stycznia był z lektorem w necie.
 0