Łukasz Szewczyk16.01.2015 (10:36)brak komentarzy

Drugi sezon serialu "Wielki powrót" od lutego w HBO

Brawurowa Lisa Kudrow powraca w drugim sezonie serialu HBO "Wielki powrót" o byłej gwieździe telewizji, która próbuje wrócić na szczyt.
Wielki powrot
Bohaterką serialu jest Valerie Cherish (Lisa Kudrow) - przebrzmiała gwiazda telewizji, która desperacko próbuje wrócić na szczyt. W tym celu pozwala ekipie telewizyjnej śledzić każdy swój krok na planie nowego sitcomu. Wiadomość o tym, że były rywal (Lance Barber) rozpoczyna realizację projektu opisującego ich wcześniejszą współpracę, rujnuje jej misterny plan powrotu do gry. Valerie oskarża stację HBO o zniesławienie, ale ostatecznie zgadza się zagrać rolę bohaterki, niezwykle przypominającej ją samą.
Pierwszy sezon serialu "Wielki powrót", który był emitowany na antenie HBO w 2005 roku, został uznany przez magazyny TIME i Entertainment Weekly za jeden z najlepszych seriali dziesięciolecia. W humorystyczny sposób pokazuje płytki styl życia mieszkańców Hollywood, demaskuje ich niezdrowe ambicje i marzenia. W główną rolę wcieliła się zdobywczyni nominacji do Złotego Globu Lisa Kudrow (serial "Przyjaciele", "Depresja gangstera"). Aktorka jest także, obok Michaela Patricka Kinga (serial HBO "Seks w wielkim mieście"), współtwórczynią tego inteligentnego i zabawnego serialu. Produkcja zdobyła trzy nominacje do nagrody Emmy.

Drugi sezon serialu "Wielki powrót" na antenie HBO nadawany będzie w piątki o godzinie 23.30 (od 23 lutego 2015 roku).