Łukasz Szewczyk19.01.2015 (19:43)1 komentarz

"Community V", "Paramedycy II" - luty na antenie FOX Comedy

W lutym 2015 roku widzowie FOX Comedy będą mogli zobaczyć kolejne sezony takich seriali jak "Community" oraz "Paramedycy". Stacja przygotowała także specjalny odcinek serialu "Technicy-Magicy".
"Paramedycy"
Od 22 lutego 2015 roku FOX Comedy będzie emitował, po raz pierwszy w Polsce, drugi sezon serialu " Paramedycy". Dowcipny, pełen typowo męskiego poczucia humoru serial, to zabawna opowieść o losach trzech kumpli, którzy poza wspólnymi zainteresowaniami, nad wyraz częstymi porażkami i niezwykle rzadkimi sukcesami dzielą także trud pracy. Pomimo tego, iż Johnny (Michael Mosley), Hank (Kevin Daniells) oraz Brian (Kevin Bigley) zupełnie nie radzą sobie w życiu prywatnym to doskonale odnajdują się w roli medycznych ratowników. Tych trzech, z pozoru nieporadnych chłopaków potrafi udzielić pomocy każdemu, kto trafi do ich ambulansu. Sezon drugi to jeszcze więcej absurdalnych sytuacji oraz lekceważącego poczucia humoru. Johnny znajduje perfekcyjne mieszkanie, które będzie mógł dzielić z Teresą (Jessica McNamee), zaś Billy (Josh Segarra) zaczyna umawiać się z jej siostrą, w obliczu miłosnych perypetii kolegów Hank coraz częściej zastanawia się nad tym, czy i jemu dane będzie odnaleźć drugą połówkę.
Kolejna nowość to piąty sezon serialu "Community" (od 12 lutego) - jest to niezwykle inteligentna komedia, konsekwentnie uważana za jedną z najbardziej pomysłowych i oryginalnych produkcji. Serial opowiada o paczce zżytych ze sobą studentów uczęszczających do jednej z najgorszych placówek edukacyjnych na świecie - Greendale Community College. W centrum grupy znajduje się Jeff Winger (Joel Edward McHale) wygadany prawnik, który po tym, jak traci uprawnienia do wykonywania zawodu, zmuszony jest powróć na studia by odzyskać licencję. Serial zdobył wiele nagród i nominacji, w tym prestiżową statuetkę Emmy.

W dniu startu kanał FOX Comedy pokazał widzom pierwszy sezon serialu "Technicy-magicy", którego cztery premierowe odcinki są emitowany w każdy piątek. Po emisji ostatniego odcinka czwartego sezonu (27 lutego) stacja pokaże godzinny odcinek specjalny "Technicy - Magicy: The Internet is comng". Odcinek specjalny ponownie jednoczy wszystkie gwiazdy wielokrotnie nagradzanej produkcji. Moss (Richard Ayoade), Roy (Chris O'Dowd) i Jen (Katherine Parkinsosn) po trzech latach od zakończenia sezonu czwartego po raz ostatni spotykają się na planie, by zapewnić fanom aż godzinną dawkę śmiechu i godne pożegnanie z serialem. Tym razem bohaterowie będą musieli zmierzyć się z potęgą Internetu. Reputacja Roya i Jen w Reynholm Industries zostaje zagrożona, gdy incydent z udziałem bezdomnego i rozlanej kawy ląduje w sieci...

Komentarze (1 - 1 z 1)

tylko pc co??
 3