Łukasz Szewczyk20.01.2015 (13:13)18

Mecze 1 Ligi od nowego sezonu w każdym domu?

W najbliższych dniach ma dojść do podpisania nowego kontraktu na prawa do telewizyjnych transmisji meczów 1 Ligi. Wiele wskazuje na to, że rozgrywki będą szeroko dostępne, m.in. w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Żeby za tym poszła jakość... Tak z 0,5mbit/s więcej podczas transmisji. Bo niestety często pikseloza jest taka, że nie widać nawet nazwisk piłkarzy...
Bo skalowania obrazu, by nie zasłaniały go paski (tak wiem, przy transmisjach na żywo ich nie ma tylko ile ich jest?) raczej się nie doczekamy.
A bez problemu mogliby nadawać tak:
http://bilder.hifi-forum.de/max/311207/sky-sport-news-hd-live-mittagsreport-12-01-12-04-23_127496.png

z lekko węższym paskiem po boku.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 20.01.2015 (18:53:50)
 0  
Super news. Teraz już nikt nie będzie mógł narzekać, że mało jest piłki nożnej na kanałach sportowych Polsatu. A jeszcze fakt, że 1 liga będzie na Polsacie Sport News, to już w ogóle wart przyklaśnięcia przez każdego kibica.
 4  
Niech Polsat pokaże te mecze w TV4 i TV6, bo tam lecą same powtórki powtórek z Polsatu otwartego
Same powtórki niby co?
 0  
Polszmat to syf - Ścierwo z umiejętnością pisania. Taka przyrodnicza ciekawostka...
 2  
Pewnie trochę kibiców się ucieszy, ale ja w CP jestem głównie dla siatkówki. A ostatnio także kolarstwo zaczęli mocniej pokazywać, więc też mnie to cieszy.
 4  
Spokojnie Panowie. Tacy ludzie jak @fullpakiet nie wiedza nic o tv, a sie wypowiadaja. Mi, jako abonent nc+, wstyd za takich ludzi. Przynosza wioche naszej platformie
 1  
Mama mu nie chce dekodera Polsatu kupić i wylewa swoje żale w internecie :)
 0  
Ja mam pakiet cyfrowego polsatu i jako fan Kubicy i WRC najchętniej oglądam właśnie wyścigi, ale piłką też nie pogardzę, a w 1 lidzie zdarzają się ciekawe mecze.
 1