Łukasz Szewczyk22.01.2015 (16:17)9 komentarzy

"Rozmowy w toku" TVN wiosną w nowej odsłonie. Nowe studio i czołówka

Już 9 lutego 2015 roku na antenie telewizji TVN rozpocznie się nowy, wiosenny sezon jednego z popularniejszych talk show w kraju - "Rozmów w Toku". Na widzów czekają poruszające problemy, ciekawi goście oraz zupełnie nowa czołówka i wystrój studia.
"Rozmowy w toku"
Wiosenne "Rozmowy w Toku" wystartują wyjątkowo, bo z nowego studia i w zmienionej oprawie. W premierowym odcinku (9 lutego o godz. 16.00) Ewa Drzyzga będzie wspominać najciekawsze historie z poprzednich edycji. Opowie także jak potoczyły się losy uczestników po wizycie w studiu. Na koniec zostanie zaprezentowana nowa odsłona graficzna programu.
W kolejnym odcinku poznamy losy mężczyzn, którzy podejrzewają, że ich dzieci są owocem niewierności partnerek. Będą mogli się o tym przekonać dzięki badaniom DNA, których wyniki zostaną przedstawione w czasie programu ("Kocham to dziecko, ale nie wiem, czy jest moje" - emisja 10 lutego).

W studiu gościć będą również dziewczyny, które mimo licznych randek wciąż nie odnalazły swojej drugiej połówki. Kolejni kandydaci, z którymi się spotykają, okazują się bowiem oszustami lub nieudacznikami ("Nie ma gorszych randek niż moje!" - emisja 11 lutego).

Z Ewą Drzyzgą rozmawiać będą także kobiety, których córki do tej pory były wzorowymi uczennicami i przykładnymi pociechami. Odkąd jednak zaczęły chodzić do gimnazjum, stały się istnymi diablicami ("Z aniołka w diabła, czyli co gimnazjum robi z dziecka" - emisja 12 lutego).

Czy publikowanie aktów w internecie to dobry pomysł? W programie zjawią się dziewczyny, które mimo sprzeciwu swoich partnerów, zamieszczają w sieci roznegliżowane zdjęcia. Mężczyźni żądają ich usunięcia, grożąc im nawet rozstaniem ("Twoje nagie zdjęcia mają zniknąć z internetu!" - emisja 13 lutego).

W "Rozmowach w Toku" często pojawiają się nietuzinkowe osobowości z całego świata. W studiu gościł ostatnio między innymi słynny sportowiec Sven Hannavald. Program odwiedzają także postaci budzące ogromne kontrowersje. Jedną z nich jest mężczyzna, który ma nietypowy cel - pragnie upodobnić się do słynnego towarzysza lalki Barbie - Kena. Ma już za sobą liczne operacje plastyczne, jednak wciąż dąży do wyśnionego ideału. Już 19 lutego opowie o tym skąd wzięło się jego marzenie i jaki miało wpływ na życie jego oraz jego bliskich.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Nie lepiej w końcu zakończyć ten debilny program ze statystami w roli głównej. Drzyzga musi niezłą kasę dostawać, że robi z siebie totalną idiotkę w tym programie.
 24  
Drzazga dostaje napewno super kase. ;) Ciekawe ile statysci? 200zl? :)
 10  
Znowu nazbierają freaków, wsiowych głupków, ekshibicjonistów, szczerbatych meneli i gimbazę.
 21  
Program debilny, ale co najgorsze, jest popyt na tego typu programy.
 19  
Miejmy nadzieję, że to ostatni sezon tego badziewnego programu!
 18  
Drzyzga jedna z wielu prezenterek która robi z siebie idiotkę wszystko ustawione pytania i odpowiedzi ci sami statyści ale co zrobić skoro Polacy to debile lubią oglądać całymi latami te same seriale...Miodowe lata, 13 posterunek, rodzina zastępcza i wiele innych... Polska telewizja to dno dna!
 11  
Drzyzga śmieje się z was idiotów, (bo robi kasę), którzy oglądają, to gówno ze sprowadzonymi ze wsi idiotów w gumofilcach i baranów z diso polo. Te wsiowe barany dostają na bilet w dwie strony żarcie i 100 złotych na parę mamrotów na drogę do swojej wioski.
 11  
A ja tak nie myślę. Lubię rozmowy w toku i życzę im oraz pani Ewie długich lat na antenie.
 7  
Ten program może i był na poziomie jak zaczynał swoją karierę w tvn ale z biegiem lat robił się coraz gorszy a teraz to już jest totalne dno i nawet nowe studio go nie uratuje jak będę w nim takie tematy jak jakim co zrobić by nie wyjść na totalną wieśniarę
 2