Łukasz Szewczyk22.01.2015 (16:17)9

"Rozmowy w toku" TVN wiosną w nowej odsłonie. Nowe studio i czołówka

Już 9 lutego 2015 roku na antenie telewizji TVN rozpocznie się nowy, wiosenny sezon jednego z popularniejszych talk show w kraju - "Rozmów w Toku". Na widzów czekają poruszające problemy, ciekawi goście oraz zupełnie nowa czołówka i wystrój studia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Nie lepiej w końcu zakończyć ten debilny program ze statystami w roli głównej. Drzyzga musi niezłą kasę dostawać, że robi z siebie totalną idiotkę w tym programie.
 24  
Drzazga dostaje napewno super kase. ;) Ciekawe ile statysci? 200zl? :)
 10  
Znowu nazbierają freaków, wsiowych głupków, ekshibicjonistów, szczerbatych meneli i gimbazę.
 21  
Program debilny, ale co najgorsze, jest popyt na tego typu programy.
 19  
Miejmy nadzieję, że to ostatni sezon tego badziewnego programu!
 18  
Drzyzga jedna z wielu prezenterek która robi z siebie idiotkę wszystko ustawione pytania i odpowiedzi ci sami statyści ale co zrobić skoro Polacy to debile lubią oglądać całymi latami te same seriale...Miodowe lata, 13 posterunek, rodzina zastępcza i wiele innych... Polska telewizja to dno dna!
 11  
Drzyzga śmieje się z was idiotów, (bo robi kasę), którzy oglądają, to gówno ze sprowadzonymi ze wsi idiotów w gumofilcach i baranów z diso polo. Te wsiowe barany dostają na bilet w dwie strony żarcie i 100 złotych na parę mamrotów na drogę do swojej wioski.
 11  
A ja tak nie myślę. Lubię rozmowy w toku i życzę im oraz pani Ewie długich lat na antenie.
 7  
Ten program może i był na poziomie jak zaczynał swoją karierę w tvn ale z biegiem lat robił się coraz gorszy a teraz to już jest totalne dno i nawet nowe studio go nie uratuje jak będę w nim takie tematy jak jakim co zrobić by nie wyjść na totalną wieśniarę
 2