Łukasz Szewczyk26.01.2015 (14:22)33

Antyradio w 13 miastach Polski. Zet Chilli tylko w trzech

Od 15 lutego 2015 roku Antyradio poszerzy swój zasięg o największe miasta m.in.: Gdańsk, Gdynię, Łódź, Poznań i Wrocław, stając się największą rockową siecią radiową w Polsce. Dzięki zamianom, Antyradio będzie nadawać w trzynastu miastach i aglomeracjach.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 33)

"Radio ZET Chwili w trzech miastach" - Zet Chwili? Jakaś nowa stacja? :D
 1  
Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego w spisie częstotliwości nie ma 98,4 Mhz Gorzów Wlkp. (wcześniej Jemiołów) ??? Czyżby ta częstotliwość miała być wyłączona???
 1  
Dobrze ze na Śląsku (Bielsku) pozostaje wszystko bez zmian!!!
 1  
To może niech tylko w internecie słuchają tego Antyradia jak to takie dobre dla chili.a może to nie ma być stacja dla tzw premium słuchacza.. Odpowiedź jest prosta.. Częstotliwość = sluchalnosc nie każdy chce bawić się w aucie komórka by słuchać radia.. Wsiadasz do auta dusimy jeden guzik i ma grać.
No chyba że kiedyś w dab wróci ale pewnie nie szybko albo wcale
 2  
Eurozet - i wszystko jasne. Radio ZET Chilli to aktualnie najciekawsza stacja radiowa w Polsce, nieliczna, która nadaje jeszcze coś innego od popo-rockowego chłamu. Niestety, tę stację tworzy grupa Eurozet, która już zrobiła swoje z innym świetnym projektem - Planeta FM (Planeta Warszawa i Planeta Poznań - to były świetne CHR-owe rozgłośnie).
 5  
Czy to początek końca Antyradia ? Pozbycie się częstotliwości 94fm w Warszawie to wielka tragedia i duża strata, to już nie będzie to samo radio :(
 3  
JA TAM WOLĘ VOX FM !!! VOX FM RZĄDZI !!!
 9  
Kiedyś to na tych częstotliwościach było prawdziwe radio- Radiostacja.Jeszcze sprzed ramówki "nove rymy"
 3  
W artykule Panie Szewczyk jest błąd Antyradio zawita równie do Gorzowa Wlkp na 98,4 FM w miejsce ZET&Chilli
 2  
Po co KRRiTV skoro wszystkie stacje graja ta samą sieczkę - parodia.
 8