Łukasz Szewczyk26.01.2015 (14:22)33

Antyradio w 13 miastach Polski. Zet Chilli tylko w trzech

Od 15 lutego 2015 roku Antyradio poszerzy swój zasięg o największe miasta m.in.: Gdańsk, Gdynię, Łódź, Poznań i Wrocław, stając się największą rockową siecią radiową w Polsce. Dzięki zamianom, Antyradio będzie nadawać w trzynastu miastach i aglomeracjach.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 33)

Chilli pozostanie słuchać tylko w domu. Wielka strata bo to jedyne radio w eterze które dało się słuchać. Chilli od 15 lutego kasuje częstotliwość 89,6.
Czasem jeszcze słuchałem "zwykłej" ZETki ale po tym numerze jaki wycieło słuchaczom Chilli eurozet przerzucam się na inną stację - może wrócę do RMF FM :-D
 2  
Na Wirtualnych Mediach też Gorzowa nie poddają..ciekawe czy to błąd czy mają inny plan.
 0  
Szewczyk czemu blokujesz komentarze z prawdziwymi informacjami ?
 1  
Nie rozumiem po co jest ta KRRiTV i wszystkie ich procedury. Jeśli daje się koncesję na jakiś projekt radiowy, a później nadawca chce diametralnie zmienić profil radia lub zastąpić jedno radio drugim radiem to częstotliwości powinny wracać do pierwotnej puli.
 1  
Ciekawa sprawa we Wrocławiu. Jeszcze kiedyś były trzy stacje nadające muzykę "okołojazzową" - Radio RAM, Radio PiN i Chilli Zet. Od 15. lutego to będzie już tylko jedna stacja lokalna z muzyką chilloutową i smooth jazzową - Radio RAM. Ale rockowych to teraz będziemy mieć nawet 4 - Antyradio, Rock Radio, Radio Wrocław Program Regionalny ("na cały ROcK") i Muzo FM (trochę więcej tam POPu, ale rockowych kawałków można znaleźć dużo).
Po zmianie czuję, że chilloutowcy powrócą do Radia RAM, co za tym wzmocni słuchalność tej stacji. A stacje rockowe jeszcze bardziej będą "kanibalizować" się między sobą i koniec końców wyjdzie, że najchętniej słuchaną stacją jest VOX FM z Disco Polo.
Teraz czekam na stację z muzyką ludową (Disco Polo) od Eurozetu za kilka lat na częstotliwościach Antyradia.
 4  
wrzuć na odtwarzacz mp3 pełno muzy
 1  
w glowach juz temu calemu eurozetowi sie przewraca ,wpierw zarzneli radiostacje dajac jakas podrobiona planete,potem dali chilli zet a teraz jakies antyradio .
 2  
a Ja jestem zadowolony w Łodzi nie specjalnie jest
jakieś alternatywne radio do ogólnopolskiej papki.
 0  
W eska rock od kiedy zeszli jedynie na platformę internetową jest dokładnie tak samo - jedynie od czasu do czasu chwilę jakieś interakcji ze słuchaczami, jakieś wiadomości a tak to to cały czas muza, i to bardzo dobra, rockowa muza.
 0  
Jestem mocno zaskoczony. To co leci teraz to dno tak jak normalne Zet. Resortowe klimaty :(
 0