Łukasz Szewczyk02.02.2015 (14:42)22 komentarze

"Mamy Cię" wraca do TVN. Będzie hit? (wideo)

Telewizja TVN na wiosną 2015 roku szykuje niespodziankę dla swoich widzów. Stacja powraca do popularnego niegdyś formatu - "Mam Cię". Program ponownie będzie można oglądać od marca 2015 roku.
Mamy cię
Jak udało dowiedzieć się portalowi AfterParty.pl, na wiosnę TVN pokaże legendarne już show "Mamy Cię!". Według informatorów, pierwsze zdjęcia są już nakręcone, i już kilka gwiazd bez problemu dało się wkręcić.
Telewizja TVN oficjalnie nie komentuje tych informacji, ale także nie zaprzecza. Nie wiadomo także kto poprowadzi nową edycję programu.


Przypomnijmy, że program "Mamy Cię" w TVN był emitowany do 2005 roku i doczekał się trzech edycji, a jej gospodarzem był Szymon Majewski. Ideą programu było wplątanie sławnych osób, bez ich wiedzy, w niesamowite i śmieszne sytuacje i złapanie obiektywem ukrytych kamer ich absolutnie prawdziwych reakcji. Przy wkręcaniu znanych osób pomagał zawsze ktoś z ich bliskich - członek rodziny lub przyjaciel. Każda sytuacja była precyzyjnie i w wielkiej tajemnicy zainscenizowana. Dopiero na koniec gagu, gdy padały słowa "mamy cię", gwiazda dowiadywała się, że jest bohaterem programu.Komentarze (1 - 10 z 22)

Bardzo dobra wiadomość,ten program był naprawdę świetny.Ciekawe kto zamiast Szymona będzie prowadzącym...
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 2.02.2015 (14:53:14)
 61  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Odgrzany, nieświeży, cuchnący kotlet ! Ale po w pisie wyżej widać, że gawiedź to kupi ! Płakać się chce !
 33  
Prowadzącym będzie młody Pan Chajzer a ja "czekam" na reanimację: Agenta,Big Brothera oraz Kasi i Tomka.
Widać komuś się pomysły skończyły.Z drugiej strony dobrze, że nie ma JESZCZE polskich wydać walki o bagaż,polowania na tuńczyka, magazynierów czy innych wyczesanych programów.
Bierzcie przykład chociażby z TVP Kultura: mają niszową oglądalność ale nikt nie ma prawa wstydzić się,że go ogląda.Zresztą podejrzewam,że Ci pracujący przy ramówkach w polskich telewizjach sami chodzą do teatru czy oglądają "solidne" kino, no ale wiadomo : korpo słupki ważniejsze od jakości.Dramat
Cieszę się,że UPC od wczoraj poszerzyło swoją ramówkę o kolejne BBC.TVNy,Polsaty nawet przy tym nie leżały.
 10  
A kto ten stary odgrzewany kotlet będzie chciał oglądać ? ja napewno nie zamierzam oglądać tego starego odgrzewanego kotleta ,dlatego nie oglądam tvn od dawien dawna bo nie ma tam nic interesującego do obejrzenia ,serwuje się widzą same badziewne programy i gnioty i ciagle jakieś powtórki z powtórek na powtórkach ,kanal Tvn to Dno i badziewie nie warte minuty oglądania !!!!
 10  
Dlaczego TVN nie reaktywuje "Big Brothera" w dobrym stylu? Takiego, jaki jest w Wielkiej Brytanii, gdzie latem emisja 16 już edycji "Wielkiego Brata"...
 5  
Odgrzany, nieświeży, cuchnący kotlet ! Ale po wpisie wyżej widać, że gawiedź to kupi ! Płakać się chce !
 17  
może Szymon Hołownia? Dlaczego ? Bo to też Szymon.
 10  
AGENT niech powróci to był rewelacyjny program.I wogóle brak takich programów. :(
 10  
szef kuchni-----widać że program cię jara ,ja gdybym nie chciał go oglądać po prostu bym milczał ...a ty się kręcisz ,posty piszesz tak dalej chłopie..
 2  
Mam dla ciebie przykrą wiadomość ! Nie oglądam takich bzdur w przeciwieństwie do ciebie. Sądząc po języku ( co to znaczy "jara" ?) jesteś namiętnym oglądaczem tych idiotycznych ,ogłupiających programów. Ja polecam tobie dobrą książkę...rozwiniesz się intelektualnie.
 7