Łukasz Szewczyk08.02.2015 (11:41)7 komentarzy

Polska premiera serialu "Z Nation" od marca w TV Puls

W niedzielę (1 marca 2014 roku) TV Puls rozpocznie emisję amerykańskiego serialu "Z Nation", który opowiada o apokalipsie zombie. TV Puls pokaże serial jako pierwsza telewizja w Polsce.
"Z Nation"
"Z Nation" to nowy amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogącą ochronić ludzkość.
"Z Nation" to serial znanej wytwórni The Asylum (m.in. "Sharknado"), który w luźny sposób nawiązuje do kultowego "The Walking Dead". Słynąca z zamierzonego kiczu wytwórnia tym razem bardzo pozytywnie zaskakuje poziomem produkcji. Znakiem rozpoznawczym "Z Nation" są nie tylko dobre efekty specjalne, ale również znakomity czarny humor, barwne postaci i ogromna pomysłowość twórców serialu w ukazaniu świata pod panowaniem zombie.

"Z Nation" cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na świecie. Prawa do emisji kupiły już m.in. takie kraje, jak Niemcy, Francja, Belgia, Korea Południowa, Japonia, Australia, Węgry i kilka krajów skandynawskich.

TV Puls pokaże serial jako pierwsza telewizja w Polsce. Premiera serialu "Z Nation" na antenie TV Puls 1 marca 2015 roku o godzinie 22.10, emisja kolejnych odcinków w każdą niedzielę około godziny 22.00.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Słaby, cienki gniot. Typowy serial dla zidiociałych amerykańskich nastolatków...
 3  
Mnie się podobało, wreszcie coś innego.
Nie tylko dramatem człowiek żyje...
 4  
coś podobnego do the walkind dead ?
 5  
Ten serial jest fatalny. A zacząłem uważać PULS za dobrą stację...
 10  
Oglądałem ten serial przed rozpoczęciem V sezonu TWD i powiem tak pomysł całkiem całkiem z tym, że można wyleczyć itd ale ogólnie gra aktorska no nie niie nie. Można go obejrzeć w oczekiwaniu na TWD ale bez zachwytu i w dodatku ten Obywatel Z (loool)
 4  
To jest produkcja kanału "SyFy", więc nie należy spodziewać się jakichś rewelacji. :P
 3  
- TV Puls HD nie będzie na razie dostępny w ofercie platform satelitarnych z uwagi na wysokie koszty uplinku kanału HD na satelitę i jednoczesny brak gwarancji wysokiej pozycji kanału w dekoderach Cyfrowego Polsatu i nc+ - poinformował
A z przyjemnością zobaczyłbym ten serial w hd.
 1