Łukasz Szewczyk09.02.2015 (16:20)2 komentarze

"Najpiękniejsze piosenki o miłości" z Gazetą Wyborczą

W środę (11 lutego 2015 roku) i czwartek (12 lutego 2015 roku) razem z Gazetą Wyborczą będzie można kupić dwupłytowy album z najpiękniejszymi miłosnymi przebojami w oryginalnych wykonaniach.
Najpiękniejsze piosenki o miłości
Najpiękniejsze piosenki o miłości
Na pierwszej płycie, która ukaże się w środę, znajdą się takie przeboje, jak: "When I Fall In Love" Nat King Cole'a, "That's Amore" Deana Martina czy "Love Me Tender" Elvisa Presley'a. Drugi krążek, dostępny w czwartek, będzie zawierać piosenki m.in. "My Funny Valentine" Franka Sinatry, "I`ve Got You Under My Skin" Elli Fitzgerald czy "Diana" Paula Anki.
Album poleca Radio Złote Przeboje. Słuchacze stacji będą mogli wygrać go w konkursie antenowym codziennie w dniach od 9 do 13 lutego br.

Cena Gazety Wyborczej i każdej z płyt CD to 11,99 zł.

Wydania Gazety Wyborczej z płytami CD są promowane: w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne, AT Media), w dzienniku "Metro" oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Widocznie nie dbasz o czystość, też w czasie komentowania w sieci.
 1  
Nie masz czasu na szukanie pani do towarzystwa – codzienna praca nie pozwala Ci na to? Rozumiem, ale przecież to nie znaczy, że nie masz prawa do szczęścia! Już dzisiaj zajrzyj na
anonse erotyczne
i daj sobie powód do uśmiechu!
 0