Łukasz Szewczyk10.02.2015 (18:40)15 komentarzy

TV.Disco bez disco-polo i z nowym logo

Medialny koncert 4Fun Media wprowadza kolejne zmiany w swoich kanałach muzycznych. Tym razem zmiany dotknęły tanecznej stacji TV.Disco.
Od początku lutego 2015 roku kanał TV.Disco całkowicie zrezygnowało z emisji muzyki disco-polo. Od teraz ramówkę stacji wpieniają muzyczne pasma wypełnione głównie zagranicznymi hitami tanecznymi.
To już kolejna zmiana w ramówce stacji. Od momentu startu stacja prezentowała hity dance, eurodance, disco i disco polo. Wiosną 2014 roku nadawca postawił na disco-polo, muzykę biesiadną oraz polski dance. Pod koniec 2014 roku w ramówce zaczęły pojawić się także zagraniczne przeboje taneczne.

Wraz ze zmianami, TV.Disco wprowadziło zmiany graficzne odświeżając swoje logo oraz hasło:

TV.Disco 2015 / Fot. Facebook
TV.Disco nadaje w systemie FTA z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E. Kanał dostępny jest także w ofertach wielu operatorów płatnej telewizji (m.in. Cyfrowy Polsat, nc+, UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, Toya). Sygnał stacji dostępny jest także w internecie.

Komentarze (1 - 10 z 15)

widać że tandeta za lewa wszystko .a wieśniackie deptanie kapusty jest na topie .szkoda że czasem też trzeba płytę zmienić .......
 16  
logo ja dawne Polskie Nagrania - ta nutka była na kasetach Hanna Barbera
 8  
Jedyne zmiany jakie powinny zajść to wymiany dyrektora kanału. Każdy inny by wyleciał a tej pani daje się co pół roku szansę, że może akurat teraz rzuci oglądalnością na kolana swoich szefów.
 3  
Po zmianach, to 3 muzyczny który da się normalnie oglądać w NTC - po Esce TV i Stars TV. Teraz czas na VOX Music TV - też powinni wywalić disco polo.
 8  
a czemu nie piszecie, że ta stacja po prostu wystraszyła się Viva Polska, która od początku lutego nadaje muzykę do 18 i sporo klasyków. Viva zaczyna ostro mieszać...i o to chodzi
 0  
A że VIVA znów nadaje muzykę i to klubową z wieloma klasykami to nie napisaliście
 7  
Łał w końcu zmiana na lepsze ;)
 4  
robią konkurencję dla Vivy Polska która od 1 lutego nadaje muzę do 18ej i to dance:)
 2  
No własnie nadal tu dziwna cisza o zmianach w Viva Polska.
 1  
Cisza bo viacom nie dal zadnej informacji
 1