Łukasz Szewczyk10.02.2015 (21:15)62 komentarze

Polacy nie chcą już wspierać Radia Maryja i TV Trwam? "Znacznie spadła ilość ofiar, sprawa jest bardzo poważna"

Przyszłość TV Trwam i Radia Maryja zagrożona? Ojciec Tadeusz Rydzyk żali się, że coraz mniej wiernych widzów i słuchaczy wspiera jego medialne dzieła. W specjalnym komunikacie zaapelował do słuchaczy o "zrobienia rachunku sumienia".
Polacy nie chcą już wspierać Radia Maryja i TV Trwam? "Znacznie spadła ilość ofiar, sprawa jest bardzo poważna"
Szef Radia Maryja i TV Trwam wydał specjalny komunikat do swoich słuchaczy, w którym żali się, że coraz mniej pieniędzy wpływa na konto jego medialnych dzieł.
"W ostatnich miesiącach znacznie spadła ilość ofiar na nasze media, które tylko Wy utrzymujecie, nasi Słuchacze, Telewidzowie. Jesteście świadomi, jak ważne dla ewangelizacji i wolnego słowa są katolickie i polskie media. Koszt utrzymania miesięcznego tylko pobytu w eterze Radia Maryja i Telewizji Trwam to ponad 2,5 mln zł." - czytamy w komunikacie podpisanym przez ojca Rydzyka.

Jednocześnie szef Radia Maryja i TV Trwam wzywa słuchaczy do zrobienia rachunku sumienia i apeluje: "Prosimy każdego o systematyczną pomoc. Choćby nawet odmawiając sobie miesięcznie paczki papierosów czy czegoś innego. Wtedy damy radę, jeśli chociaż tylko taką ofiarę złożycie na te dzieła. Sprawa jest bardzo poważna"

Niskie wpłaty od wiernych słuchaczy i widzów to nie jedyny problem ojca Rydzyka. Jak pokazują wyniki słuchalności, w ostatnim kwartale 2014 roku słuchalność Radia Maryja spadła do 1,7 proc. (z 2,3 proc.)

Komentarze (1 - 10 z 62)

O Rany! Mamo dlaczego przestałaś płacić. Normalnie katastrofa
 62  
Wreszcie Polska się obudziła!!!
 99  
Polska się nie budzi tylko pokolenie wymiera.
 134  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Panie Szewczyku poprawny redaktorze weż to do serca i pomóż Ojcu Rydzykowi, może POdwładni nie będa mieli za złe....czasami słucha Pan tego radia....
 32  
MIÓD NA MOJE SERCE. JAK TA ZACHŁANNA MENDA MUSI Z WŁASNEJ KASY ŁOŻYĆ NA TE ANTYPOLSKIE MEDIA TO JAK WYGRAĆ NA LOTERII. CIESZĘ SIĘ ŻE DOŻYŁEM TYCH CZASÓW. DZIADEK ROCZNIK 42.
 71  
No to bardzo wspaniała wiadomość na którą czekałem od dawna bo w koncu ludzie się obudzili i teraz oszust Rydzyk widzi że ludzie się odwrócili do niego plecami i nie chcą już wspierać oszusta który tylko czycha na ich całe oszczędności życia ,ten oszust Rydzyk zobaczy teraz że będzie coraz mniej naiwnych ludzi wspierający te medialne brednie ,oj biedny ten ojczulek Rydzyk bu ha ha ,odrazu mi się humor poprawił z tego newsa ,Precz z Tv Trwam i Precz z Radio Maryja
 58  
Jak śpiewa Lao Che - Rzuciłem palenie i Kościół też... Do pierwszego czasem wracam, do drugiego nie...
 27  
A temu co kasa na nowego Maybacha się skończyła?
 18  
Wreszcie!!!
Złote myśli Patrioty. 10.02.2015 (23:18:39)
 17  
Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
 12