Łukasz Szewczyk11.02.2015 (12:38)3 komentarze

Juliette Lewis na tropie "Podejrzanego" od marca w AXN. Dzień po premierze w USA

Ryan Phillippe oraz Juliette Lewis, wracają jako odtwórcy głównych ról w najnowszej 10-odcinkowej kryminalnej produkcji. Od marca 2015 roku AXN rozpocznie emisję nowego serialu "Podejrzany", zaledwie dzień po jego amerykańskiej premierze.
Serial "Podejrzany" (ang. tytuł Secrets & lies) to historia pełnego niespodziewanych zwrotów akcji śledztwa toczącego się na amerykańskim przedmieściu. Pewnego dnia Ben Crawford (Ryan Phillippe) odkrywa w lesie dziecka. To wydarzenie zamienia jego poukładane dotychczas życie w koszmar. Ku swemu przerażeniu Ben dowiaduje się, że prowadząca dochodzenie, detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), typuje go jako jednego
z głównych podejrzanych o morderstwo chłopca. Ciągła uwaga mediów i działania policji sprawiają, że zarówno żona Christy (KaDee Strickland), jak i dwie nastoletnie córki - Natalie (Indiana Evans) i Abby (Belle Shouse), zaczynają wątpić w jego niewinność. Aby ratować reputację, małżeństwo i rodzinę, Ben na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Jedyną osobą, której może zaufać w tak trudnej sytuacji, jest jego przyjaciel Dave (Dan Fogler).
Niczym w klasycznej powieści kryminalnej, twórcy serialu umiejętnie budują suspens poprzez oryginalne zwroty akcji. Każdy odcinek serialu odkrywa kolejne tajemnice z życia zamkniętej lokalnej społeczności, a krąg podejrzanych o morderstwo ciągle się rozszerza. O tym, kto okaże się winnym głośnej zbrodni, widzowie będą mogli się przekonać oglądając pierwszy sezon serialu na kanale AXN.

Premiera dwóch odcinków serialu "Podejrzany" 2 marca 2015 roku (poniedziałek) od godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ciekawie się zapowiada...
 0  
A kiedy nastąpi premiera 6 sezonu serialu "NCIS : Los Angeles"?
 0  
Serial w polskiej stacji dzień po premierze w USA, to już chyba jedyny sposób, aby widzowie oglądali seriale w TV, a nie w internecie...
 1