Łukasz Szewczyk12.02.2015 (11:05)6 komentarzy

"Mamy Cię"! w TVN poprowadzą Marcin Prokop i Szymon Hołownia

Telewizja TVN stawia nie tylko na sprawdzone formy, ale także na sprawdzone duety prowadzących. Wiosną 2015 roku format "Mamy Cię" poprowadzi lubiany przez widzów duet - Marcin Prokop i Szymon Hołownia.
Mamy cię
Jak już informowaliśmy, wiosną 2015 roku do ramówki telewizji TVN powróci program "Mamy Cię". Rozrywkowe show poprowadzą Marcin Prokop i Szymon Hołownia - napisał Kuba Wojewódzki w swoim felietonie dla tygodnika Polityka. Informację potwierdza także biuro prasowe TVN.
Przypomnijmy, że program "Mamy Cię" w TVN był emitowany do 2005 roku i doczekał się trzech edycji, a jej gospodarzem był Szymon Majewski. Ideą programu było wplątanie sławnych osób, bez ich wiedzy, w niesamowite i śmieszne sytuacje i złapanie obiektywem ukrytych kamer ich absolutnie prawdziwych reakcji. Przy wkręcaniu znanych osób pomagał zawsze ktoś z ich bliskich - członek rodziny lub przyjaciel. Każda sytuacja była precyzyjnie i w wielkiej tajemnicy zainscenizowana. Dopiero na koniec gagu, gdy padały słowa "mamy cię", gwiazda dowiadywała się, że jest bohaterem programu.Presserwis

Komentarze (1 - 6 z 6)

No i to chyba jedyni możliwi kandydaci oprócz Majewskiego ;)
 14  
Prokop ok, ale po co ten denny Hołownia?
 15  
Brawo TVN! Świetny wybór. Już się nie mogę doczekać. I napewno będę oglądać. Oni są jak dla mnie, świetni.
 14  
Zobaczy jak im to wyjdzie ,ja po przeczytaniu musiałem sprawdzić kto to jest ,jakoś nie bardzo kojarzę te osoby
 11  
Sam Prokop by wystarczył, ale to i tak duża zmiana in plus.
 0  
Fajny program.

Niepotrzebnie jest tam zakłamany Hołownia. Bardzo cenię ludzi którzy są wierni swoim poglądom ale niestety pogarda należy się w stosunku do tych którzy (jak to sprytnie ujął Saramonowicz) wyznają "katodwulicyzm"

Bardzo przeszkadzały Hołowni okładki Newsweeka otwarcie opisujące problemy współczesnego Kościoła. Ostentacyjnie opuścił tygodnik nie godząc się z takimi poglądami. Natomiast to, że kanały TVN w taki sam sposób krytykują patologie Kościoła już mu nie przeszkadza. Czyżby większa kasa zagłuszała sumienie Hołowni - niezłomnego (na jakiego się kreuje) katolika.
 2