Łukasz Szewczyk13.02.2015 (16:32)5 komentarzy

Radio Zet Gold: Zmiany w Warszawie i Krakowie

Od niedzieli (15 lutego 2015 roku) Radio Zet Gold w Warszawie i Krakowie będzie nadawać na nowych częstotliwościach. W Krakowie pojawią się programy lokalne.
Obecnie Radia Zet Gold będzie można słuchać w Warszawie na 94 FM, a w Krakowie na 101,3 FM - dotychczasowych częstotliwościach Antyradia.
Ramówka w stolicy pozostanie niezmieniona. W Krakowie pojawi się nowy lokalny poranek "Zawsze rano! Radio Zet Gold!" prowadzony przez Rafała Żygiela, który przechodzi z Antyradia. Wiadomości lokalne będą nadawane od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-12.00. O ciekawostkach dotyczących Krakowa słuchacze dowiedzą się z programu "To warto wiedzieć!" (pn-pt o godz. 6.00 i 21.25), a o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych z audycji "ZET Gold poleca" (pn-pt o godz. 14.36, 15.36, 16.36, 17.36, 18.54 i 19.54; sb 10.54, 11.54, 12.54 i 13.54).

Wiadomości z Krakowa będą przygotowywane przez lokalną redakcję Radia ZET Gold, do której dołączy dwóch dotychczasowych reporterów Antyradia. Dotąd program w Warszawie i Krakowie był wspólny.

Pozostałe pozycje ramówki nie ulegają zmianom.

ZOBACZ TAKŻE:
Antyradio rozpoczyna nadawanie w dużych miastach Polski
Mniejszy zasięg Radia Zet Chilli. Zmiany w ramówce na Śląsku

Komentarze (1 - 5 z 5)

Radio Zet Gold bardzo zyskalo na tej zamianie. 94,00FM to jedna z mocniejszych frekwencji w Warszawie. 100,10FM Radia Zlote Przeboje, frekwencja, ktora jest rowniez bardzo silna, dostala spora konkurencje.

Analogowe, naziemne radio UKF nadaje sie w Stolicy tylko do samochodu. Kto to widzial, zeby w stolicy panstwa na balkonie anteny dipolowe montowac? Nadajniki powinny wszystkie znajdowac sie na Palacu Kultury i zagwarantowac dobra sluchalnosc na zwyklym kawalku druta. Niestety tak nie jest. Ja dlatego slucham przede wszystkim radia z statelity z nc+ i CP, bo gwarantuje najwyzsza jakosc. Slucham tez przez SmartTV. Owszem na moim Samsungu jest aplikacja PolskieRadio, Radio Zet, TubaFM (ZlotePrzeboje) i RMF On. Mam tez miedzynarodowy vTuner. Niestety brak aplikacji-portalu wszystkich polskich stacji np do wyboru wedlug miast, aby zastapic UKF w domu w cyfrowej jakosci. Szkoda!! Podejrzewam, ze poprostu chamy nie potrafia sie dogadac i tyle... Jak to u nas juz jest... Jak zwykle!
 3  
Rafał Żygiel bardzo urozmaici pasmo w Krakowie. Ma fajny głos i jest ciekawą postacią. Witamy Panie Rafale w radiu Zet Gold
 7  
Żeby ich ... znowu trzeba będzie tuner przestrajać. A co będzie na częstotliwości dotychczasowej? ... zobaczymy jutro.
 2  
Nie słucham, więc akurat mi nie zależy, żeby Zetka Gold zyskała - a zyska, nawet bardzo przejąwszy z Antyradia Rafała Żygiela. Urodzony radiowiec, gadający do sitka od dwudziestu lat, który wie doskonale na czym zabawa w radio polega. Serce skowycze z żalu...
 2  
poznaję kto to ;)
 1