Łukasz Szewczyk13.02.2015 (16:40)1 komentarz

Mniejszy zasięg Radia Zet Chilli. Zmiany w ramówce na Śląsku

Od 15 lutego 2015 roku Radio Zet Chilli będzie nadawało tylko w trzech miastach. Do zespołu dołączy Magdalena Mleczko, która poprowadzi weekendowy program lokalny o wydarzeniach kulturalnych na Śląsku.
Radio Zet Chilli
Od 15 lutego Radio Zet Chilli zacznie nadawać na nowych częstotliwościach w Warszawie (101,5 FM) i Krakowie (93,7 FM), na których dotąd było obecne Radio Zet Gold. W Katowicach częstotliwość pozostaje niezmieniona (93,6 FM). Stacji można też słuchać w Internecie (www.zetchilli.pl). Ramówka sieciowa nie zmienia się.
Wraz ze zmianami mieszkańcy Śląska otrzymają dostęp do programu wspólnego dla całej sieci Radia Zet Chilli (do tej pory na ramówka śląskiej częstotliwości znacznie się różniła od programu ogólnopolskiego). Wyjątkiem będzie jedynie weekendowe pasmo poranne.

W soboty i w niedziele (7.00-10.00) w Radiu Zet Chilli Katowice będzie można usłyszeć nowy program "W pogoni za kulturą - Katowice i okolice". Audycja Magdaleny Mleczko to kulturalny przewodnik po najciekawszych wydarzeniach na terenie aglomeracji śląskiej. "Pomożemy, podpowiemy, odnajdziemy dla Was informacje o tym wszystkim, gdzie nie może Cię zabraknąć." Premiera 21 lutego.

Magdalena Mleczko od 2002 roku była dziennikarką Antyradia Katowice. Wcześniej pracowała m.in. w RMF FM, Radiu TOP i Radiu Plus Gliwice.

W związku z ograniczeniem zasięgu, ramówka sieciowa Radia Zet Chilli nie zmienia się.

ZOBACZ TAKŻE:
Antyradio rozpoczyna nadawanie w dużych miastach Polski
Radio Zet Gold: Zmiany w Warszawie i Krakowie

Komentarze (1 - 1 z 1)

W Warszawie Zet Chilli nie co zyskalo, bo dawna frekwencja Rozglosni Harcerskiej/Radiostacji/PlanetyFM 101,5FM jest mocniejsza od bylej 106,80FM. Mimo to 101,5FM nie jest latwo ustawic na HiFi. Bez anteny zewnetrznej nie da rady.

W samochodzie bedzie napewno lepiej, jak 106,80FM, wiec jestem zadowolony, bo to moja ulubiona stacja. Slucham zawsze z satelity. Inna moja ulubiona stacja bylo Radio PiN ale taki jeden zly Solorz zabral. :(
 5