Łukasz Szewczyk13.02.2015 (17:21)18

Antyradio rozpoczyna nadawanie w dużych miastach Polski

W niedzielę (15 lutego 2015 roku) Antyradio znacznie powiększy zasięg swojego nadawania. Łącznie stacja wykorzystywać będzie 16 nadajników, obejmując zasięgiem największe polskie miasta. Jakie zmiany w ramówce?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 18)

Za spadek słuchalności RZC odpowiada tylko i wyłącznie przeciągające się zaniedbywanie tego projektu poprzez nieudolną i szkodliwą politykę oszczędnościową euroklozetu.
 13  
ta przez te gó.... radyjko wyłączą mi zet chilli...co za baran taką zmianę wymyślił?
 8  
Jednym słowem nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy!!! Tęsknię za starymi, dobrymi czasami Antyradia. Teraz to już nie jest "niegrzeczne dziecko eteru", ale smęty eteru.
 13  
Tylko, ze Warszawie stacja stala sie praktycznie niesluchalna. 106,8FM to jedna z najslabszych frekwencji w Stolicy. Na drucie mozecie zapomniec, tylko na monotranzystorku cos pojdzie z dobrym teleskopem, na home-cinema mozecie zapomniec. U mnie nawet na z dipolem na balkonie ChilliZet trzeszczalo. To wstyd, zeby w Stolicy radio trzeszczalo. Mieszkam okolo 10km od Pekinu.

W Warszawie najlepsza frekwencje ma definitywnie Radio Eska 105,6FM. Smigalo mi wszedzie i na kazdym drucie. :)
 13  
najpierw planeta, teraz chilli. no ale to było do przewidzenia ,że radia robione przez amatorów z żurawiej (julie, darka i natke) prędzej czy później padną.
 10  
Zet Chilli to jedyna stacja, której można było słuchać przez dłuższy czas i nie przełączać na inny kanał po 1 czy 2 piosenkach. Nie ma tam zbędnej gadaniny, wiadomości, ilość reklam jest ograniczona do minimum, a przy tym klimatyczna chilloutowa muzyka, której nie grała żadna inna stacja. Kasują jedyną przyzwoitą stacje, ale jak zwykle komercja bierze górę...
 10  
Szkoda że w Szczecinie likwidują Chilli Zet, gdy częstotliwość po 94,4 nadal niewykorzystana.
 10  
tammy... ale jaka komercja? Reklam jest tyle samo i jedno i drugie jest komercyjne :D Przecież to prywatne radiostacje.
 5  
Nie rozumiem. Dostaje się koncesję na konkretne radio z odpowiednim profilem, po czym Krajowa Rada Radiofonii przystaje na całkowitą zmianę radia. Na częstotliwości po Chilii Zet powinien być rozpisany nowy konkurs!Tym tokiem rozumowania to np. RMF tez może zlikwidować RMF Classic i zastąpić je jakąś inną stacją należącą do RMF i Krajowa Rada to przyklepie. Chora procedura!
 9  
no to kolejna stacja upadnie w warszawie totalnie, 106,8 fm to jedna z najsłabszych fal w wawie, trudno się mówi, kolejne rockowe radio upada
 6