Łukasz Szewczyk13.02.2015 (17:21)18

Antyradio rozpoczyna nadawanie w dużych miastach Polski

W niedzielę (15 lutego 2015 roku) Antyradio znacznie powiększy zasięg swojego nadawania. Łącznie stacja wykorzystywać będzie 16 nadajników, obejmując zasięgiem największe polskie miasta. Jakie zmiany w ramówce?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Chcę znów słuchać swojego radia! Radia Chilli Zet! Jedyne radio, którego obok Trójki da się w ogóle słuchać, a na RMF Classic już tylko muzyka filmowa a nie classic...Zróbcie coś z tym jak najszybciej, żeby móc słuchać w Trójmieście Chillii Zet! Od północy cisza...
 4  
Juz od wczoraj zmienili na Antyradio wiec info juz nie aktualne....
 3  
Jeśli uważasz, że jest to gówniane radyjko, to nie znasz się na muzyce. Przykro mi.
 2  
najpierw planeta, teraz chilli. no ale to było do przewidzenia ,że radia robione przez amatorów z żurawiej (julie, darka i natke) prędzej czy później padną.
Bo czas pionierstwa radiowego w Polsce definitywnie sie skonczyl. Nikogo zabawa fajne Radio juz nie bawi. Teraz to juz tylko maszynka do robienia kasy, grubej kasy a oni tylko mysla jak tu jeszcze wiecej kasy wydusic i wiecej... Siedza na stolkach i mysla 8h dziennie a moze i dluzej!

Moim zdaniem nie robia tego dobrze. W Polsce nadal brakuje formatu "Love Radio". Nie smiejcie sie! Mysle, ze program radia Eska Love albo Zet Love by sie na UKFie swietnie etablowal. Moze jednak slowo "love" nie jest na miejscu ale stacja z muzyka slow pop/rock i najwiekszymi balladami greatest hits by sie przydal.

A te ciecie od lat tylko formaty rockowe piora, jedno radio otworza, drugie zamkna i w kolko tylko nazwy zmieniaja. Bylo Roxy, bylo Rock Radio Mazowsze... Smieszne!
 3  
Chcę znów słuchać swojego radia! Radia Chilli Zet! Jedyne radio, którego obok Trójki da się w ogóle słuchać, a na RMF Classic już tylko muzyka filmowa a nie classic...Zróbcie coś z tym jak najszybciej, żeby móc słuchać w Trójmieście Chillii Zet! Od północy cisza...
Tez tak uwazam, PR3, Zet Chilli ale Radio PiN bylo najlepsze. Niestety Solorz kupil i zepsul. Swietnym radiem jest rowniez Radio RAM od Polskiego Radia Wroclaw.

Zet Chilli mozna sluchac dalej, trzeba przyinwestowac w przenosne radio internetowe. Mozna sluchac na komorce na Androidzie albo poprostu jak ja z satelity na nc+, bo jest niestety kodowane. Z satelity jest za to najlepsza jakosc dzwieku.

Przekopiujcie sobie ten link>> polskafm.pl
 3  
. W Polsce nadal brakuje formatu "Love Radio". Nie smiejcie sie! Mysle, ze program radia Eska Love albo Zet Love by sie na UKFie swietnie etablowal. Moze jednak slowo "love" nie jest na miejscu ale stacja z muzyka slow pop/rock i najwiekszymi balladami greatest hits by sie przydal.
Tak się składa, że polski eter już przechodził przez ten format o którym piszesz. Pamiętasz Radio Plus Łagodne przeboje? Soft AC zdecydowanie się nie przyjął. Został on wyparty właśnie przez Chilli ZET, które zostało zdegradowane, jeśli chodzi o nadawanie naziemne.
 0  
hehe u mnie antyradia na 106,8 nie da się słuchać gdyż coś je zagłusza, kiedyś radio chili zet dobrze u mnie odbierało bez zakłóceń i z rds, a od jakiegoś miesiąca-dwóch to żenada, nawet radio nostalgia odbiera jak żyleta xd
 0  
Tylko, ze Warszawie stacja stala sie praktycznie niesluchalna. 106,8FM to jedna z najslabszych frekwencji w Stolicy. Na drucie mozecie zapomniec
Jak zwykle zależy od lokalizacji (no ja mam bliżej do PeKiN-a) u mnie śmiga.

Mnie gorzej wkurza, że pozamieniali 3 częstotliwości między stacjami i teraz muszę stroić kilkanaście stacji, by było "po staremu".
 0