Łukasz Szewczyk15.02.2015 (12:57)2 komentarze

"Homeland IV", "Tyran" - premiery marca na antenie FOX

W marcu widzowie telewizji FOX widzowie zobaczą dwie premiery. Pierwsza to czwarty sezon serialu "Homeland". Drugą marcową premierą jest nowy serial "Tyran", którego twórcą jest Gideon Raff, scenarzysta Homeland.
Czwarty sezon serialu "Homeland" na antenie FOX zadebiutuje 7 marca 2015 rok (emisja w soboty o godz. 22.00). Jest to opowieść o losach agentki CIA, Carrie Mathison (nagrodzona Emmy oraz Złotym Globem Claire Dans, która oprócz stawiania czoła światowemu terroryzmowi zmaga się również z afektywną chorobą dwubiegunową. Sezon czwarty rozpoczyna się około rok po wydarzeniach kończących serię trzecią. Carrie nie nosi już w sobie dziecka Broody'ego, lecz mierzy się z macierzyństwem. Pełni również rolę szefowej placówki w Kabulu, jednej z najniebezpieczniejszych stacji CIA, czyli ponownie staje na pierwszej linii frontu w wojnie z terroryzmem.
Oprócz doskonale znanych postaci takich jak Saul Berenson czy Peter Queen (Rupert Friend "na ekranie zobaczymy również gwiazdę emitowanego na kanale FOX serialu "Wirus" - Cory'ego Stolla.

Tyran
Tyran
Z kolei od 6 marca kanał FOX rozpocznie emisje nowego serialu "Tyran" (emisja w piątki o godz. 22.00). Barry Al Fayeed (Adam Rayner) choć urodził się na Bliskim Wschodzie od 20 lat czuje się Amerykaninem. To właśnie w Stanach Zjednoczonych założył rodzinę i zdobył wymarzony zawód, realizując powoli swój amerykański sen. Gdy wydawać by się mogło, że Barry posiada wszystko, a nawet znacznie więcej niż planował zdobyć, nad jego głową zaczynają gromadzić się czarne chmury. Za namową ukochanej żony - Molly (Jennifer Finnigan) oraz syna - Sammy'ego (Noah Silver) mężczyzna postanawia wziąć udział w ceremonii zaślubin bratanka, a w tym celu udać się musi do dawno opuszczonej ojczyzny. Gdy tylko Fayeed ląduje na Bliskim Wschodzie momentalnie uwikłany zostaje w polityczne intrygi dawno niewidzianych krewnych. Za sprawą dzierżącego władzę ojca dyktatora oraz starszego brata - tyrana (Aszraf Barhum) Barry musi powrócić do świata, z którego dwadzieścia lat temu tak bardzo starał się uciec.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Szkoda, że FOX nie emituje Homeland zaraz po premierze w USA albo tydzień później. Ale kilka miesięcy to przesada :P
Kto chciał już dawno widział ;]
 4  
Sporo premier jest na kanale FOX wiecęj niż np na konkurencyjnym AXN.
 4