Łukasz Szewczyk19.02.2015 (17:34)18 komentarzy

Telewizja Puls uruchamia Puls 2 HD

W poniedziałek (23 lutego 2015 roku) telewizja Puls rozpocznie nadawanie kanału Puls 2 HD. W pierwszym etapie kanał trafi do oferty największych operatorów sieci kablowych w Polsce.
Puls 2 HD
Puls 2 HD będzie emitował ten sam program, co w wersji SD. Kanał będzie nadawany
w standardowej dla polskiego rynku rozdzielczości 1080i.
Bardzo cieszymy się z tego, że w niecałe pół roku po uruchomieniu kanału TV Puls HD możemy uruchomić Puls 2 w wysokiej rozdzielczości. Start Puls2 HD to kolejny dowód na to, że bardzo dynamicznie się rozwijamy i spełniamy wysokie oczekiwania naszych widzów - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o
Puls 2 HD w najbliższym czasie znajdzie się w ofercie największych operatorów kablowych w Polsce, takich jak Vectra i INEA. Dystrybucja kanału będzie stopniowo poszerzana o kolejnych operatorów kablowych.
Przypomnijmy, że od 2 września 2014 roku nadaje już TV Puls HD. Obecnie kanał ten znajduje się w ofercie ponad 30 topowych operatorów kablowych, w tym UPC Polska (na pozycji EPG/LCN - 118), Vectra (119) i TOYA (40). Od 26 lutego 2015 roku TV Puls HD wejdzie do oferty sieci kablowej INEA.

Komentarze (1 - 10 z 18)

a kiedy puls w hd w CP?
 21  
A co z UPC ???
 4  
Lyyyyyyyyyyyyyyyder jak zwykle śpi :)
 5  
Kiedy będzie jakiś Puls w HD na satelicie?
 11  
Kolejne reklamy w HD. Nic tylko oglądać!?!
 4  
Widać żę Puls i wymienione sieci kablowe to mafia, co tylko jest sobie daje i nikomu innemu bo czemu nie ma na satelitach, w multimediach i innych kablówkach TV PULS HD?
 8  
Nadawanie satelitarne jest drogie więc nadawca obu kanałów TV Puls zapewne zaczeka do chwili masowego wyłączania dubli SD przez innych nadawców, co zresztą powoli już ma miejsce i finalnie zastąpi wersje SD wersjami HD. W kablówkach może sobie pozwolić na HD już teraz, bo koszt przesyłu światłowodem jest nieporównywalnie niższy dla nadawcy.
 6  
Lepiej zainwestować w ofertę programową niż wersję HD.
 7  
Ale nie w naziemnej.Bo?
 1  
o co zapobiegacie o puls hd po co wam ten kanał jak tam nic nie ma no moze w pulsie leci od czasu do czasu super hit olbrzymie zmije horror he he a le puls2 to jak polonia1
 6