Łukasz Szewczyk19.02.2015 (17:40)17 komentarzy

Coraz bliżej startu Paramount Channel HD. Gdzie będzie dostępny?

Medialny koncern Viacom International Media Networks (VIMN) potwierdza listę partnerów, którzy wprowadzą do swojej oferty kanał filmowy - Paramount Channel HD Polska.
Paramount Channel HD
Już 19 marca 2015 roku, w dniu polskiej premiery, nowy kanał telewizyjny Paramount Channel HD. Jak informuje nadawca, kanał od początku nadawania dostępny będzie w ofertach platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat oraz nc+) oraz w wybranych sieciach kablowych - w ofercie Multimedia Polska oraz w ofertach kilkunastu mniejszych operatorów.
Wierzymy, że od pierwszych dni emisji Paramount Channel HD przypadnie do gustu polskim widzom, gwarantując unikalną spójność prezentowanych filmów i czystą rozrywkę filmową w amerykańskim stylu. O tym, że zdążył się on spodobać już naszym partnerom biznesowym - operatorom platform satelitarnych i sieci kablowych - najlepiej świadczyć może fakt, że już na starcie udało się nam zbudować dużą dystrybucję na trudnym i coraz bardziej nasyconym polskim rynku telewizyjnym - komentuje pomysł na markę Daniel Reszka, Vice President, Marketing & Product; Viacom International Media Networks
Polska ramówka stacji będzie dostosowana do oczekiwań wymagającego polskiego widza. Na antenie Paramount Channel HD będzie można zobaczyć wyłącznie długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe, a wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje, jak i najnowsze filmy z Fabryki Snów.
Włączając Paramount Channel HD każdy widz będzie mógł zaprosić do swojego domu prawdziwe Hollywood, z jego emocjami, magią, spektakularną rozrywką i całą plejadą największych gwiazd amerykańskiego przemysłu filmowego - podkreśla Daniel Reszka
Jak zapewnia nadawca, w ramówce Paramount Channel HD sympatycy dobrego hollywoodzkiego kina znajdą zawsze coś dla siebie, wybierając spośród starannie wyselekcjonowanych filmów ze studia filmowego Paramount Pictures oraz najlepszych produkcji z innych czołowych wytwórni filmowych. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne.
Od dnia premiery kanał nadawany będzie wyłącznie w jakości HD. Za marką Paramount Channel HD stoi jedna z największych wytwórni filmowych - Paramount Pictures, należąca do grupy mediowej Viacom.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Ale gdzie będzie dostępny? Tyle tekstu po to, by się dowiedzieć, że będzie w sieciach kablowych i satelitarnych. Tyle to się można było domyśleć z samego tytułu! Ale w jakich, tego oczywiście brak.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 19 lutego 2015 o 17:46:06 przez k3dzior).
 13  
W nc oczywiście za jedyne 2,00 zł/miesięcznie...
 11  
Polska ramówka stacji będzie dostosowana do oczekiwań wymagającego polskiego widza

Juz to widze, powtorka bedzie gonic powtorke, no i reeeeklamyyy, Polacy uwielbiaja ogladac reklamy ;)


Ramowka dostosowana do polskiego widza = produkt gorszy niz w innych krajach.
 25  
Nie trzeba z niego płacić gdyż rebranding przejdzie kanał blink
 10  
Kolejny kanał z amerykańską sieczką, tak jakby nigdzie na świecie nie kręcono już filmów.
 3  
A Vectra znowu zaspała z wprowadzenie tego kanału do oferty, np. w pakiecie złotym.
 8  
Zabrakło informacji czy wymagajacy widz bedzie mial film pociety reklamami?????
 5  
To w MMP z analoga ten kanał wyleci jak tylko w HD.Będzie.
 0  
Tak, będą na tym kanale reklamy. We wcześniejszych komunikatach podawali informacje o podpisanej umowie z PremiumTV w sprawie sprzedaży czasu reklamowego. Jeśli te informacje są dalej aktualne to zapowiada się kolejny gniot w polskiej tv, których i tak jest już ok 200.
 5  
Będzie w Multimedii. ;)

Szkoda tylko, że wciąż nie wiemy wiele o ramówce i założeniach kanału.
 1