Łukasz Szewczyk20.02.2015 (0:17)2 komentarze

Wiosna w TVN Style: "Sekrety lekarzy", "Afera fryzjera", "Sprzątaczki", "Szalone Tokio", "Niebezpieczne związki"

Pod koniec lutego rusza wiosenna ramówka TVN Style. Stacja przygotowała dla widzów sporo nowości własnej produkcji, wśród nich serie: "Sekrety lekarzy", "Niebezpieczne związki", "Afera fryzjera", "Sprzątaczki" oraz "Szalone Tokio". Nie zabraknie także sprawdzonych pozycji programowych.
Nowa szata TVN Style - jesień 2014
"Sekrety lekarzy" / Fot. TVN Style
"Sekrety lekarzy" / Fot. TVN Style
Największą nowością jest nowy serial "Sekrety lekarzy" (w piątki o godz. 22.30, od 27 lutego). Bohaterami nowego medycznego cyklu TVN Style są lekarze należący do światowej czołówki: ortopedzi, chirurdzy plastycy, ginekolodzy, specjaliści medycyny estetycznej. Program pokaże innowacyjne metody leczenia, które dopiero weszły na światowy rynek medyczny, a niektóre w Polsce były zastosowane po raz pierwszy. Akcja programu rozgrywa się w gabinetach lekarskich i na salach operacyjnych najnowocześniejszych klinik i szpitali. Specjaliści z różnych dziedzin medycyny podejmą się leczenia pacjentów z rzadkimi i skomplikowanymi schorzeniami.
"Niebezpieczne związki" / Fot. TVN Style
"Niebezpieczne związki" / Fot. TVN Style
Związki i relacje małżeńskie zawsze budzą ogromne emocje. Niezależnie od obietnic wierności i miłości do grobowej deski, tylko nieliczni jej dotrzymują. Dlaczego? Bo jesteśmy genetycznie uwarunkowani do zdrady. Co więcej, to właśnie zdradę najtrudniej wybaczyć. Zdradzani i ci, którzy zdradzają - to właśnie oni są bohaterami nowego programu obyczajowego TVN Style "Niebezpieczne związki" (w soboty o godz. 14.30, od 28 lutego). Trójka młodych detektywów - Anna Figielska, Anna Charasz i Paweł Rudnicki, rozwiązywać będzie delikatne sprawy "natury sercowej". Każdy z odcinków opowiada historię innej pary.

"Afera fryzjera" / Fot. TVN Style
"Afera fryzjera" / Fot. TVN Style
Trwała ondulacja rodem z brazylijskiej telenoweli z lat 80.? Kok przypominający bardziej kokon z filmu science fiction? Brudne nożyczki i suszarka do włosów z poprzedniej epoki? Oto koszmar wielu klientów zakładów fryzjerskich. Z pomocą nadchodzi nowy program TVN Style - "Afera fryzjera" (w soboty o godz. 14.45, od 14 marca). Podupadające salony fryzjerskie będzie ratował Maciej Wróblewski - jeden z najlepszych polskich stylistów fryzur i właściciel świetnie prosperującego salonu w Warszawie.

"Sprzątaczki" / Fot. TVN Style
"Sprzątaczki" / Fot. TVN Style
Czas ujawnić wszystkie brudy. "Sprzątaczki" (w niedziele o godz. 10.30, od 15 marca) to nowy program, który pokazuje pełne emocji perypetie pracodawców oraz pań odpowiedzialnych za porządek w ich domach czy firmach. To historie, których nie da się łatwo zamieść pod dywan. Ukryte kamery zdradzą, jak zachowują się sprzątaczki, gdy spuści się je z oka. Nagrania pokażą, co dzieje się za drzwiami prywatnych mieszkań, firm, biur, sklepów, kameralnych hoteli, restauracji czy gabinetów lekarskich.

"Szalone Tokio" / Fot. M. Łupina/TVN Style
"Szalone Tokio" / Fot. M. Łupina/TVN Style
Tokio - miasto neonów, gier, karaoke i hoteli miłości. Supernowoczesnych pociągów i słynnego metra. To nowoczesna wielomilionowa metropolia, która może przygnieść, ale i zachwycić. W dokumencie "Szalone Tokio" (w niedziele o godz. 21.30, od 4 kwietnia) Agnieszka Szulim pokaże niezwykłe oblicze japońskiej stolicy i jej mieszkańców oraz niebanalne atrakcje miasta.


Na antenę TVN Style wracają także nowe sezony popularnych wśród widzów programów: "Dorota was urządzi" (w soboty o godz. 16.25, od 1 marca), "Sablewskiej sposób na modę" (w niedziele o godz. 13.00, od 1 marca), "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" (w niedziele o godz. 11.30, od 1 marca), "Stylowy magazyn" (w soboty o godz. 17.10, od 7 marca), "Pani Gadżet" (w czwartki o godz. 22.20, od 26 lutego), "Klinika urody" (w niedziele o godz. 12.15, od 1 marca), "Miasto kobiet" (w środy o godz. 22.40, od 4 marca), "W roli głównej" (w poniedziałki o godz. 22.25, od 2 marca), "Magiel towarzyski" (w soboty o godz. 22.30, od 28 lutego), "66 naj... przedmiotów, ludzi, zjawisk, rekordów" (we wtorki o godz. 22.25, od 3 marca), "O tym się mówi" (w niedziele o godz. 13.45, od 1 marca).

Nowości zagraniczne
Znana modelka i stylistka Cristina Cordula powraca na antenę TVN Style z serią "Nowy wygląd, nowe życie" (w soboty o godz. 17.55, od 28 lutego). Popracuje nad ubiorem, ale przede wszystkim nad samooceną bohaterów programu. A ci okażą się nie lada wyzwaniem...

Od 4 lutego (w środy o godz. 20.25) TVN Style będzie emitował program "Złodzieje tożsamości". Gdy grupa zwariowanych komików przejmuje kontrolę nad życiem dwójki ludzi, wszystko może się zdarzyć. Prawdziwy "reset życia" czeka bohaterów tego komediowego reality show. Kolejną zagraniczną nowością będzie "Walka o dom" (w niedziele o godz. 14.00, od 1 marca). W tym programie bohaterowie będą walczyć o zwiększenie wartości zakupionego domu, mając do dyspozycji jedynie określoną sumę pieniędzy i własną wyobraźnię.

TVN Style wiosną, w każdy pierwszy piątek miesiąca, pokaże dokumenty z Lisą Ling. Amerykańska dziennikarka Lisa Ling wyrusza z kamerą w poszukiwaniu inspirujących ludzi i zjawisk. W swoich dokumentach nie boi się przedstawiać kontrowersyjnych tematów, starając się przybliżyć widzom złożoność współczesnego świata.

"Tonąc we własnej skórze" (10 kwietnia), to emocjonalny obraz ukazujący życie trzech osób, które "toną" we własnej skórze. Jej nadmiar pozostał po olbrzymiej utracie wagi i stał się dla nich prawdziwą udręką. Z kolei program "Najbogatsze psy świata" (17 kwietnia) porwie widzów w podróż dookoła świata, podczas której będziemy mieli okazję poznać najbogatsze czworonogi.

Z kolei Katherine Mills w nowej serii "W pułapce umysłu" będzie pokazywać, jak bardzo jesteśmy przewidywalni i podatni na sugestię, mimo pozornej kontroli nad naszymi działaniami i decyzjami. Natomiast nowa seria "Łowcy domów" opowiada o perypetiach pracowników firmy, która specjalizuje się w wynajmie imponujących posiadłości. Ich misją jest znajdywanie nietuzinkowych lokalizacji na wyjątkowe wydarzenia.

Praktyka okaleczania żeńskich narządów płciowych jest zakazana w wielu państwach. Niestety, mimo to, w niektórych krajach wciąż jest żywą tradycją. W programie "Obrzezanie mimo woli" (24 kwietnia) widzowie TVN Style będą mieli okazję poznać historie kobiet, które jej doświadczyły.

Każdego dnia ogromne ilości jedzenia są wyrzucane do kosza. Dla jednych to normalna kolej rzeczy, dla innych - marnotrawstwo. "Jedzenie ze śmietnika" przedstawia historie ludzi, których sytuacja zmusiła do poszukiwania żywności wśród odpadów.

Komentarze (1 - 2 z 2)

I w czym ten "kontent" jest lepszy od Polsatowskiego ?
Jeden karabin i takie samo ogłupianie.
 3  
Bardzo ciekawa jestem jakie będą spostrzeżenia Maćka Wróblewskiego. Czy to znowu będzie program o tym że fryzjerzy nie potrafią strzyc? Litości... Może wreszcie Ktoś szerszym okiem spojrzy na to co naprawdę należałoby zmienić w salonach, fryzjerach, a czasami nie oszukujmy się pracodawcach...
 0