Łukasz Szewczyk25.02.2015 (12:20)9

Wiosna w TVN7: Mocne seriale, telenowele, filmy i show z gwiazdami

Mroczne, tajemnicze i trzymające w napięciu oraz łagodniejsze, z poczuciem humoru, relaksujące - taka będzie wiosna 2015 roku na antenie TVN7. Stacja przygotowała m.in. mocne serialowe, show "Gwiazdy wierzą w duchy", telenowele oraz ciekawe filmy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

dziwie sie że kanał osiąga jakieś wyniki ogląalności bo prezentuje sie na prawde słabo i tym raze to chyba w szczególności
 60  
Żenująca oferta... Kupują chyba na bazarach te produkcje...
 61  
Ciekawe czy w tym roku również powtórzą tak jak w ubiegłym Pancernych jakieś 10 razy. Zbędny kanał, nic na nim nie ma, nie pamiętam abym go oglądał choć raz w ostatnim półroczu.
 61  
Mają przecież w portfolio to co było w RTL7. Dlaczego nie dadzą tego co było na tym kanale? Czy boisz się ciemności, Alf, Dragon ball, Superpies, Tajemnicze Złote Miasta itp.
 65  
Tak do końca to niewiadomo dla kogo jest ten kanał? Kiedyś był dla mężczyzn, później wprowadzili pasmo kobiece ale nie wypaliło ( w tym dla młodzieży) a teraz taki bylejaki mix - zero własnych produkcji!
 60  
Mocne seriale? Czyżby Anna Maria Wesołowska- The Sędzia. Telenowele jakieś jak na jakimś niszowym kanale. Wogóle to chyba nie maja koncepcji na ten kanał. Choć możer i taka ona właśnie ma być :kanał.
 48  
Brawo za drugi sezon Czarnej listy ale mogli by dać czwarty sezon Pamiętników wampirów
 2  
Czarne lustro dobry serial. I to by było na tyle...
 23  
Słabe propozycje ale na + "Wielki Mike" i "Czarne Lustro"
Polecam ;)
 22