Łukasz Szewczyk25.02.2015 (17:20)1 komentarz

Nowy serial sensacyjny "Uczciwa kobieta" w Ale kino+

Filmowy kanał telewizyjny Ale kino+ przygotował dla swoich widzów polską premierę serialu sensacyjno-szpiegowskiego "Uczciwa kobieta". Z kolei w marcowym cyklu "W roli głównej: kobieta" Ale kino+ pokazuje bohaterki tajemnicze, pełne pasji i charyzmy.
"Uczciwa kobieta" / Fot. Ale kino+
Jako młoda dziewczyna, Nessa Stein była świadkiem zabójstwa swojego ojca przez zbrojne ramię Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Teraz zbliżająca się do czterdziestki Nessa (Maggie Gyllenhaal), niezależna bizneswoman, szefowa potężnej fundacji, jest jedną z kluczowych osób biorących udział w negocjacjach pokojowych na Bliskim Wschodzie. Pracuje bez wytchnienia, aby pomóc w stworzeniu idealnych warunków do pojednania między Palestyńczykami a Izraelczykami. Za swój wkład w porozumienie zostaje odznaczona przez Izbę Lordów. Udaje jej się też podpisać lukratywny kontrakt z palestyńskim biznesmenem. Kiedy jednak zostaje on zabity, a ona i jej brat Ephra dostają się pod kontrolę brytyjskiego rządu i wywiadu, Nessa wie, że ktoś chce zaszkodzić jej i jej misji.
"Uczciwa kobieta" to rasowy thriller polityczny, w którego centrum stoi niezwykła kobieta. Bohaterka, brawurowo zagrana przez Maggie Gyllenhaal, Nessa Stein jest bizneswoman z angielsko-izraelskim rodowodem, która dąży do sprawiedliwości, pokoju i równości na Bliskim Wschodzie. Znajdzie się jednak wielu, którym jej działalność będzie przeszkadzać. Przez korytarze rządowych gabinetów, brytyjski wywiad MI6, Waszyngton i CIA, aż po Autonomię Palestyńską i Strefę Gazy - serial "Uczciwa kobieta" rozgrywa się w międzynarodowej politycznej scenerii. Nessa odbywa własną podróż, by zmierzyć się z krzywdami przeszłości. Pomysłodawcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Hugo Blick, autor m.in. serialu kryminalnego "Na granicy cienia" ("The Shadow Line"), także pokazanego przez Ale kino+.

Wyrafinowana, trzymająca w napięciu akcja oraz rewelacyjna obsada (nagrodzona za swoją rolę Złotym Globem 2015 Maggie Gyllenhaal, Stephen Rea) "Uczciwej kobiety" to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie.

Premierowe odcinki serialu "Uczciwa kobieta" na antenie Ale kino+ będą nadawane w środy o godzinie 20.10 (od 4 marca).

Komentarze (1 - 1 z 1)

ostatnio znakomite seriale tylko tutaj....Zaginiony,Fargo,House of Cards
 0