Łukasz Szewczyk26.02.2015 (16:10)23 komentarze

Wiosna w TTV: Nowe logo i oprawa. Trzy nowe programy i sprawdzone hity

W sobotę (28 lutego 2015 roku) rusza wiosenna ramówka telewizji TTV, dostępnej m.in. w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Stacja dla swoich widzów przygotowała nie tylko nowe programy oraz sprawdzone pozycje. Wiosną TTV zadebiutuje z nowym logo i oprawą.
Przez trzy ostatnie lata TTV dynamicznie przeobrażała się, dojrzewała, aż nadszedł moment zmiany sposobu naszej komunikacji z widzem. Zaplanowaliśmy odświeżenie wyglądu stacji tak, aby być spójnym i lepiej korespondować z naszą ofertą programową. Tworzymy nowoczesną, uniwersalną telewizję i takie zadanie postawiliśmy przed projektantami nowej identyfikacji wizualnej stacji. I w efekcie z dumą przedstawiamy logotyp, który łamie stereotypowe podejście do znaków widoczne na rynku telewizyjnym - podkreśla Lidka Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV
TTV
TTV
Dotychczasowe kolory zielony, żółty i czarny zostaną ożywione przez dodanie niebieskiego i cyjanu. Stacja stawia na oryginalność, nowoczesność, odwagę i emocje oraz stały rozwój. Autorem kreacji jest znana niemiecka agencja Luxlotusliner . Projektem kierował Dział Autopromocji Telewizji TVN. Wraz ze zmianą oprawy w nowej odsłonie będzie dostępna strona internetowa stacji - www.ttv.pl.
Jesteśmy przekonani, że tylko wówczas, gdy będziemy w stanie zaskakiwać widza także nowymi formami komunikacji, to nigdy nie staniemy się jeszcze jedną telewizją dostępną na multipleksie. Wręcz przeciwnie, wierzymy, że zyskamy zainteresowanie młodszej, ciekawej i otwartej na zmieniającą się rzeczywistość widowni. Wiosną telewizja TTV będzie prezentowała się inaczej, ale jedno się nie zmienia - niezmiennie robimy dobrą telewizję - zaznacza Lidka Kazen
Wiosna w TTV
"Kossakowski. Nieoczywiste" / Fot. TTV
"Kossakowski. Nieoczywiste" / Fot. TTV
Charakter TTV buduje codzienne pasmo o 22:00. Wiosną TTV wyemituje trzy nowości. Wśród nich Przemek Kossakowski, tym razem poza granicami Polski będzie doświadczał nieoczywistości tego świata, co zobaczymy w nowej serii "Kossakowski. Nieoczywiste".

Rafał Betlejewski / Fot. TTV
Rafał Betlejewski / Fot. TTV
Kolejna nowość wywoła szczere emocje wśród uczestników. To zadanie powierzono Rafałowi Betlejewskiemu, performerowi i dziennikarzowi. Jego kontrowersyjne akcje postawią przypadkowych uczestników oraz widzów przed trudnym wyborem w programie "Betlejewski. Prowokacje".


"Odezwiemy się..." / Fot. TTV
"Odezwiemy się..." / Fot. TTV
W trzeciej z nowych propozycji widzowie będą towarzyszyć bohaterom serialu dokumentalnego "Odezwiemy się..." w drodze po pierwsze główne role. Kamery TTV zaglądają za kulisy castingów, by zmierzyć się z emocjami, jakie towarzyszą tym, którzy mają odwagę stanąć przed kamerą i walczyć o swoje pięć minut sławy.

"Ostre cięcie" / Fot. TTV
"Ostre cięcie" / Fot. TTV
Kontynuacje w wiosennej ramówce to uznane hity programowe TTV. Widzowie zobaczą piąty sezon "Ostrego cięcia". Znany duet fryzjerów Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt rewolucjonizują salony fryzjerskie jak Polska długa i szeroka. Wraz z nimi metamorfozy przeprowadzać będzie Dorota Williams, znana stylistka gwiazd.

Hubert Urbański - "Handlarze"
Hubert Urbański - "Handlarze"
Hubert Urbański z "Handlarzami" pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem . W tym sezonie poznamy ekspertów od renowacji , którzy stare rupiecie zmieniają przedmioty użytkowe by wywracać do góry nogami rodzinne kolekcje i wietrzyć magazyny z rzeczy, na których można zarobić.

"Usterka" / Fot. TTV
"Usterka" / Fot. TTV
Z kolei "Usterka" z Dominikiem Strzelcem, weźmie "na warsztat" niesolidnych fachowców tym razem z Wrocławia, by wskazać tych, co chcą zarobić i się nie narobić. Wiosna przed telewizorem to także obowiązkowe podsumowanie tygodnia w postaci najciekawszych i najchętniej oglądanych programów w polskiej telewizji - "Gogglebox. Przed telewizorem".

"Googlebox" / Fot. TTV
"Googlebox" / Fot. TTV
TTV pozostaje blisko tematów z codziennego życia poprzez programy interwencyjne i informacyjne -"Blisko ludzi" oraz "Uwaga! Po uwadze" i "Expressu", "DeFacto".

Komentarze (1 - 10 z 23)

Logo przemilczę,a co do zawartości ramówki to uważam,że TTV jest naprawdę dobrą stacją,jest kilka ciekawych programów.
 49  
To logo wygląda jakby to było logo jakiejś niskobudżetowej telewizji internetowej.
 41  
A TTV HD gdzie
 32  
To logo wygląda jakby ktoś się nie znał na robieniu loga i zrobił je w pare minut - aktalne logo jest bardzo dobre i nie ma powodu aby go zmieniać na takie gówno - tele5 ma nawet 100 razy lepsze logo.
 29  
A narzekaliście na logo TVN 7 ...
 38  
Co oni zrobili z oprawą?! Mieli tak świetne logo, a co to teraz ma być? Tragedia...
 14  
W DVB-T w Warszawie ;)
 5  
Świetna zmiana. Logo nowoczesne! BRAWO ! Kibicuję TT V, bo to kanała z najlepszymi programami. Czekam na Kossakowskiego!!!
 12  
może ten logotyp obroni się na ekranie, tak jak to było z TVN7, które na ekranie się broni. Logotyp nowoczesny, zmieniony i dostosowany do jakości HD
 2  
to juz regula, ze na poczatku leci hejt. zero zastanowienia sie tylko inwektywy. i o co?? o logo?? na boga, nie macie juz nad czym sie brandzlowac..? zweryfikuje ich program, a ten z sezonu na sezon akurat poprawia sie.
a logo? jest inne niz cala reszta wokol, czas pokaze czy sie przyjmie czy nie.
 7