Łukasz Szewczyk04.03.2015 (18:45)2 komentarze

Rusza "Miasto kobiet" TVN Style. Mania bycia fit, alimenty od rodziców

Poruszające historie bohaterów, zażarte dyskusje, bitwy na argumenty i emocje. Niespodziewane sytuacje, pytania odkrywające prawdę, łzy wzruszenia, zaciśnięte pięści i śmiech. Taki będzie nowy sezon "Miasta kobiet" w TVN Style.
"Miasto kobiet"
Przyjęcie, na którym Pan Doktor serwuje strzykawkę z botoksem? Dlaczego nie. Fitness na obcasach, w wieczorowym makijażu? Naturalnie. Dorota Wellman i Paulina Młynarska żadnych tematów się nie boją. W wiosennych odcinkach prowadzące będą pytać o sprawy istotne, kontrowersyjne, czasem bolesne. Co zmusza matki do szukania "sponsorów"? Czy gimnazja to wylęgarnie młodocianych przestępców? Dlaczego sterylizacja w Polsce jest nielegalna? Kto i za ile handluje komórkami jajowymi? Jak dzieci wymuszają alimenty od
rodziców? Będzie też o nadziei, którą budzi terapia z wykorzystaniem komórek macierzystych, o burzy hormonów, która sprawia, że na kilka dni kobiety przestają być sobą i o tym, do czego przydaje się czarna magia...
ZOBACZ: Wiosna 2015 w TVN Style

Pojawią się także bohaterowie, których historie nie mieszczą się w głowie. Między innymi małżonkowie, którzy zjedli łożysko, kiedy urodziła się ich córeczka. Po co to zrobili? Odpowiedź już w pierwszym odcinku programu.

W pierwszym odcinku programu poruszone będą tematy jedzenia łożyska, manii bycia fit oraz alimentów od rodziców.

"Miasto kobiet" na antenie TVN Style w środy o godzinie 22.40 (od 4 marca 2015 roku).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Koleś będąc w trzeciej (!) klasie jakiegoś technikum żąda od rodziców alimentów w wysokości 500-600 pln. Ciekaw jestem jakie uzasadnienie dałby sąd skazujący rodziców tego nieroba na alimenty. Nie wstyd mu, że będąc dorosła osobą , sprawną fizycznie ( i być może psychicznie ) nie potrafi sam w jakiś sposób zarobić na naukę. Nie twierdzę, że ma iść na pełen etat, ale skoro w tym wieku jeszcze nie zdobył jakiegokolwiek wykształcenia ... Pomijam wszelkie animozje rodzinne itp, ale do czego sprowadzają się żądania takiej młodzieży. Ze wstydu bym się spalił, gdybym będąc zdrowym facetem wymuszał alimenty od rodziców. Wstyd.
 1  
Po pierwsze ten chłopak pracuje, cały czas chwyta się każdej pracy żeby mieć jakieś pieniądze, więc z łaski swojej nie obrażaj drugiego człowieka jak nie wiesz jaką miał sytuację od dziecka. Ja wiem jaką miał i 500-600 zł w jego przypadku to jest mało po tym co sam przeszedł. Nie mówiąc już, że mieszka u prababci. Więc zastanów się czasem jak kogoś obrażasz nie znając całej sytuacji. A wstyd to jest pisać takie komentarze.
 1