Łukasz Szewczyk06.03.2015 (9:19)11 komentarzy

Startuje trzeci sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca na antenę telewizji Polsat z nową plejadą gwiazd i nową oprawą. Na parkiecie znów zagości elegancja, czar, szyk i wdzięk w najlepszym wydaniu. Kto tym razem sięgnie po Kryształową Kulę i okaże się najlepszym tancerzem wśród gwiazd?
"Dancing with the Stars" - uczestnicy 3 edycji
"Dancing with the Stars" - uczestnicy 3 edycji
Jesienią w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zaskoczył widzów nowymi tanecznymi wyzwaniami. Na parkiecie obok rumby, samby czy walca angielskiego, pojawił się taniec nowoczesny i freestyle. W wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", programu, który od lat jest najchętniej oglądanym i najpopularniejszym show na całym świecie - uhonorowanym 11 statuetkami Emmy, znów zaskoczymy plejadą Gwiazd, które zawirują na parkiecie.
ZOBACZ: Wiosna 2015 w telewizji Polsat!

W wiosennej edycji show wystąpią: Tatiana Okupnik (w parze z Tomaszem Barańskim) - wokalistka i autorka tekstów, o której - gdyby nie była związana z muzyką - można by powiedzieć, że jest romanistką interesującą się ziołolecznictwem i... tańcem; aktorka, która nie boi się mówić tego, co myśli, ani żyć tak jak chce - Ewa Kasprzyk (w parze z Janem Klimentem), utytułowany windsurfer, wielokrotny mistrz świat i Europy - Wojciech Brzozowski (w parze z Pauliną Janicką), bokser Marcin Najman (w parze z Hanną Żudziewicz), kulinarny patriota i sympatyk azjatyckich smaków w jednym, bloger, dla którego kuchnia to coś więcej niż gotowanie, znany z programu "Top Chef" - Grzegorz Łapanowski (w parze z Waleriją Żurawlewą), wokalista i dziennikarz w jednym, dla którego wszystkie kobiety są gorące - Norbi (w parze z Niną Tyrką), aktor filmowy i teatralny, który swoje umiejętności taneczne ocenia żartobliwie na "0" - Łukasz Garlicki (w parze z Magdaleną Soszyńską), oraz aktor Krzysztof Wieszczek (w parze z Agnieszką Kaczorowską), który do "Tańca z Gwiazdami" poszedł dla mamy; aktorka - Ada Fijał (w parze z Krzysztofem Hulbojem), Polka urodzona w Kazachstanie, aktorka, która szturmem podbiła polski rynek filmowy - Julia Pogrebińska (w parze z Rafałem Maserakiem), aktorka serialowa znana zarówno w Polsce i w Norwegii - Sylwia Juszczak - Arnesen (w parze z Kamilem Kuroczko) oraz modelka domów mody Giorgio Armani, Gucci, Chanel, Yves Saint Laurenta, Christiana Diora, Marca Jacobsa, Johna Galliano i Kenzo - Kamila Szczawińska (w parze z Robertem Kochankiem).

Żadna z Gwiazd nie miała kontaktu z tańcem, a sportowa sylwetka czy sukcesy aktorskie nie gwarantują powodzenia na tanecznym parkiecie. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony wszystkich kontynentach oraz Andrzej Grabowski charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Show poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Trzeci sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie Polsatu w piątki o godzinie 20.05 (od 6 marca 2015 roku).

Komentarze (1 - 10 z 11)

Dzizaz znowu ta tandeta...
 1  
• Ada Fijał - gra ogony w serialach
• Ewa Kasprzyk - wyzwolona 58-latka
• Grzegorz Łapanowski - gotuje potrawy na wizji w telewizji
• Julia Pogrebińska - patrz : Ada Fijał
• Kamila Szczawińska - jakaś modelka
• Krzysztof Wieszczek - patrz : Ada Fijał, Julia Pogrebińska
• Marcin Najman - był jakimś bokserem, chociaż w ringu przegrywał z każdym
• Norbi - w latach 90-tych "Kobiety są gorące" (na tym jedzie od prawie 20 lat)
• Sylwia Arnesen - patrz Ada Fijał, Julia Pogrebińska, Krzysztof Wieszczek
• Tatiana Okupnik - 10 lat temu przestała skrzeczeć w "Blue Cafe", tyle
• Wojciech Brzozowski - kiedyś surfował na desce, teraz w telewizjach śniadaniowych
• Łukasz Garlicki - jego ojciec był popularnym aktorem w latach 70-tych, syn podobno tez jest aktorem
 19  
Prawdziwy hit dopiero w sobote o 20. Psedo gwiazdy skaczą do wody. Polsat jest żałosny. Jedyne co oglądam na Polsacie to wydarzenia a reszta ramówki jest po prostu do niczego a takie hity jak te tańce skoki do wody czy programy o gotowaniu to po prostu porażka...
 2  
Dzizaz znowu ta tandeta...
...która nokautuje konkurencję. :)
 8  
komu się jeszcze chce oglądać ten badziew !
 1  
Tytuł tego programu wprowadza w błąd,bo gwiazd to w nim nie ma...
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 6.03.2015 (16:06:15)
 2  
połowa z nich w latach 80 tych nie załapała by się do obsady szkolnej akademii
a okazuje się, że to gwiazdy
 4  
NIE OGLADAJCIE BADZIEWIA NIECH ZBANKRUTUJE TEN POLSAT .
 1  
Wojciech Brzozowski, ekspert-chałturnik wycierający się non stop po TVN (Dzień dobry TVN) i TVP2 (Pytanie na śniadanie) odpadł właśnie w pierwszym odcinku TzG.
 1  
Julia Pogrebińska to bardzo wyrazista aktorka w serialu "Wataha", właściwie ona jest kluczem całej opowieści. Na pewno wszyscy co oglądali, nie zapomną jej tak szybko. A w polsatowskiej "Pierwszej Miłości" to lekarz-weterynarz z Wadlewa.
 1