Łukasz Szewczyk10.03.2015 (12:59)18

Juliusz Braun: TVP nie dla Dody i Nergala

Juliusz Braun stawia na cenzurę w TVP? Obecny prezes Telewizji Polskiej w nowej książce o rządach prezesów TVP twierdzi, że w telewizji publicznej nie ma miejsca dla Dody i Nergala.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 18)

W TV Publicznej nie ma miejsca dla tego Pana
 31  
A w Jakiej to melodii czasami występuje Doda
 26  
Cenzura jak za komuny - zapis na konkretne nazwiska.
 18  
Nie narzekajcie bo np.w niemieckiej państwowej tv ARD i ZDF tam dopiero jest cenzura no i nie ma reklam(prawie nie ma:). A programy tv są tak dobrane i ,,wyszlifowane" aby nikogo nie urazić.
 10  
Popieram Pana Brauna ,mamy tyle kanałów,programów śmieciowych bez wartościowych (np.wywiady z zbokami itd)że nie należy zaśmiecać jeszcze TV Polskiej takimi programami.
 10  
Baran Braun
 14  
W Polsce nie ma miejsca na telewizję publiczną. Po co to komu? Polityków partii rządzącej i niektórych z opozycji rozumiem bo mają swoją tubę propagandową, ale zwykłym obywatelom TVP jest niepotrzebna.
 4  
Prezesu Braun nie wie ze dzis nie da sie robic tv wg starych zasad a prezesu Braun został mentalnie w poprzedniej epoce. Preziu przypominam ze to tv publiczna .
 10  
Demokracja po Polsku !!!
 7  
Szczerze mówiąc Doda i Nergal wiszą mi jak kilo kitu podobnie jak np. po pier dolony Maciarewicz i paru jemu podobnych to niech mi Braun wytłumaczy dlaczego jak zobaczę mordę Antka będę mógł z radością zmienić kanał a Doda i Nergal takiego "zaszczytu" u mnie nie dostąpią! przecież to jawna dyskryminacja a nawet kwalifikowana cenzura!,która ponoć odeszła w zapomnienie wraz z czasami słusznie minionymi!

WETO!!! p. BRAUN!!!!!!
 10