Łukasz Szewczyk11.03.2015 (17:14)18 komentarzy

Hollywoodzkie hity w ramówce Paramount Channel HD

Już 19 marca 2015 roku w Polsce zadebiutuje nowy kanał Paramount Channel. Jak zapewnia nadawca, widzowie będą mieć stały dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji. Stacja zaprezentuje starannie wyselekcjonowane największe hity amerykańskiej kinematografii.
W wiosennej ofercie Paramount Channel HD pojawią się starannie wybrane filmy ze studia filmowego Paramount Pictures i wybranych największych wytwórni filmowych. W ramówce kinomani znajda wiele ciekawych pozycji dla siebie - od horroru, przez kino akcji, aż po filmy dla młodszej części widowni.
W pierwszych dniach na antenie Paramount Channel HD pojawią się między innymi "Wyspa tajemnic", "Poznaj naszą rodzinkę", "Zoolander", "W chmurach", "Jackass 3", "Watchmen. Strażnicy", "Prawdziwe męstwo" oraz "Star Trek" i "Star Trek II: Gniew Khana". Młodszych widzów z pewnością zainteresują takie pozycje jak "Kung Fu Panda 2", "Megamocny 2", "Rango" i "Jak wytresować smoka".

ZOBACZ; Nowy kanał Paramount Channel HD już w internecie

Kanał Paramount Channel HD nadawanie w Polsce rozpocznie 19 marca 2015 roku. Kanał dostępny będzie w ofercie takich operatorów jak: Cyfrowy Polsat, nc+ (pozycja numer 63), Multimedia Polska (pozycja numer 146), Orange TV (pozycja numer 60) oraz Netia (pozycja numer 150).

Komentarze (1 - 10 z 18)

super same premiery czyli odgrzewane kotlety
 24  
wyspa tajemnic to rewelacyjny film:) Polecam :)
 2  
a czego sie spodziewałeś?
 15  
Kanał jest umieszczony w drogich pakietach i jeszcze przerywają filmy reklamami. Nie opłaca się. Kolejny gniot w tv.
 23  
A w Toyi będzie dostępny?
 1  
wiadomość dla abonentów CP,kanał Paramounth HD to nie kanał z premierami ala Canal + ,kanał podobnie jak MGM Hd nadaje tzw. klasyki wytwórni ,na waszym miejscu cieszył bym się kolejnym kanałem filmowym,a abonenci NC+ mają już dostęp do Wielkiej Trójki TCM,MGM no i teraz PARAMOUNTH
 3  
Wy od razu by cie chcieli najnowsze premiery hity .Poczekaj my kanał jeszcze nie wystartował poczekajmy dajmy czas może będzie dobrze.
 5  
Dzisiejsza kinematografia jest bardzo słaba. Klasyki świetnie się ogląda wiec kanały emitujące takie kino w dobrej jakości powinny się dobrze sprzedawać. Jednak biorąc za to pieniądze należy zapewnić nie tylko dobra ramówka w jeszcze lepszej jakości, ale przede wszystkim zadbać o komfort dla widza, a takim nie jest przerywanie filmów reklamami i to jeszcze na kanale, za który się płaci.
 6  
ciekawe czy będzie DD 5.1 :)
 2  
"Megamocny 2"????? jeśli już to "Megamind: The Button of Doom" i raczej 16 minutową animacją to nie ma co się chwalić.
A tak w ogóle to bardzo ciekawy kanał z cyklu "ale to już było", przynajmniej nie kolejny "life-stalie" to już coś.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 marca 2015 o 9:57:04 przez krzycho.wajrak).
 2