Łukasz Szewczyk15.03.2015 (15:37)24 komentarze

Ustawka w Radiu Maryja i TV Trwam. Dzwonią Jarosław z Warszawy i Tadeusz z Torunia

Sobotni wieczór na antenie Radia Maryja i TV Trwam upłyną w towarzystwie Andrzeja Dudy, PiS-owskiego kandydata na prezydenta Polski. Jednak zainteresowanie mediów wywołały dwa telefony do studia - Jarka z Warszawy i ojca Tadeusza.
Ustawka w Radiu Maryja i TV Trwam. Dzwonią Jarosław z Warszawy i Tadeusz z Torunia
Kampania wyborcza w mediach ojca Rydzyka od lat rządzi się swoimi prawami. Andrzej Duda gościem Radia Maryja i TV Trwam był przez prawie trzy godziny. Podczas programu odpowiadał na pytania słuchaczy dzwoniących do studia. Zainteresowanie mediów wzbudziły dwa telefony. Pierwszy z nich to telefon od osoby, która przedstawiała się jako Jarosław z Warszawy, którym - jak przyznano na antenie - był sam Jarosław Kaczyński. Prezes PiS przekonywał słuchaczy Radia Maryja i widzów TV Trwam, że Andrzej Duda to "człowiek wiary i zasad" oraz "wie, że wszystkich reguł trzeba przestrzegać i trzeba wiarę praktykować tak, jak nakazuje Kościół".
Podczas programy zadzwonił także ojciec Tadeusz Rydzyk. Jednak w tym przypadku nie jest to zaskoczenie, bo szef Radia Maryja i TV Trwam regularnie jest łączony ze studiem, gdy goszczą w nim ważni politycy. Podczas rozmowy ojciec Rydzyk atakował przede wszystkim Bronisława Komorowskiego, który kilka godzin wcześniej podpisał ustawę ws. ratyfikacji konwencji.

Komentarze (1 - 10 z 24)

To nic nowego. Często już tak u nich bywało. :P
 0  
Napisz o ustawkach w TVN24
 37  
Moherem nie jestem,ale należy oddzielić wiarę od ludzi.Bo sama wiara w Boga,w pismo święte ma sens.Cóż ludzie są zbulwersowani życiem księży,ale to są ludzie.Młodzi wręcz za przyzwoleniem mediów odcinają się od wiary,i dają się manipulować bo my wierzymy w Boga a nie w człowieka,w tym wypadku księdza.Tak samo kaczyński nic dobrego nie zrobił,tylko obniżył podatki bogatym za swoich rządów,lecz platforma zadużyła rekordowo Polskę,bardziej niż Gierek.Ale my nadal jeżdzimy po drogach Gierka,a drogi i autostrady Tuska się sypią,bo dać kasę to nie wszystko,trzeba zwalczać korupcię.I wywiążać się z obietnić,gdzie mamy w sklepach 15% podatek dla kowalskiego ? itd.A Komorowski podoba się ludzią,bo siedzi cicho i nic nie robi,ale cicha woda... ludzie o tym zapominają !!!
 7  
Wolałbym spontaniczne rozmowy na żywo, jak słynne "3 słowa do Ojca prowadzącego", a nie takie śmieszne ustawki.
Rydzyk naprawdę ma swoich słuchaczy za idiotów, skoro musi przekonywać ich do głosowania na Dudę.
 13  
I tylko w takich przypadkach następuje zainteresowanie R.Maryją i TV TRWAM - jak stacja nadaje normalny program to nikt tego nie widzi - widzą tylko jak jest PiS, Rydzyk itp.

Ślepowzroczność co niektórych poraża... Ile tego jest na antenie? 2 godziny w tygodniu? A pozostałe 160 godzin?
 13  
Przegapłem :( Czy Duda odpowiedział ?
1 Czy Duda promuje sekty religine ?
2.Co sadzi o wydaniu 13 miliardow zl na 5 stakow podwodnych ?
3 Ile łuków tryumfalnych powstanie na ulicach ...jesli dojdzie do władzy?
4 Jak poradzi sobie z rusofobia , rasizmem nienawiscia zwlaszcza "katolickich " srodowisk do innosci .....itd itp ... Jesli nie odpowiedział na te pytania to szkoda czasu na jego geganie .
 6  
Napisz o ustawkach w TVN24
Napisz Ty skoro wiesz!! Nie bądź chytry i podziel się swoją bezcenną wiedzą.
 17  
Wieczór jak już - to UPŁYNĄŁ, a nie upłyną ... pisarczyku
 7  
bieda w polsce a jakis pajac chce wygrac wybory krzyzem i wiarom no i przy okazji podwyszyc fundusz koscielny wiec w polsce nigdy nie bedzie dobrze normalnie ciemnogrod
 9  
Czemu informujecie o jakieś "ustawce" w stacji którą ogląda 5 tys. widzów, według róznych "wiarygodnych" pomiarowni. Jak ktoś oglada TV Trwam to wie, że o. Tadeusz dzwoni kiedy uważa za stosowne i nic w tym dziwnego. A tvn nonstop klepie jak to bronek wspaniały i szogun to wspaniały żart, a Duda to ........... Może lepiej sie skoncetrowac na biednych pracowniczkach tvn-u wykorzystywanych przez Kamila D. i jego dziwnych upodopaniach, ale o tym jakoś cicho.
 1