Łukasz Szewczyk16.03.2015 (14:39)brak komentarzy

"Cougar Town: Miasto kocic VI", "Community VI" - kwiecień na antenie FOX Comedy

W kwietniu 2015 roku na kanale FOX Comedy widzowie zobaczą premierę szóstego, a zarazem ostatniego, sezonu serialu z Courteney Cox w roli głównej "Cougar Town: Miasto kocic". Dodatkowo na antenie stacji zadebiutuje szósty sezon serialu słynącego z błyskotliwego humoru - "Community".
Czy kobieta w średnim wieku może być jednocześnie matką, odnosząca sukcesy businesswoman i jeszcze znaleźć czas na randkowanie? Od pięciu sezonów Jules (nominowana za tę rolę do Złotego Globu Courteney Cox) robi naprawdę wiele, by tak właśnie się stało. W szóstej i zarazem ostatniej odsłonie "Cougar Town: Miasta kocic" (od 1 kwietnia) będzie musiała dodatkowo pogodzić to wszystko z rolą babci oraz... abstynentki. Solidaryzując się ze swoją ciężarną, ekscentryczną przyjaciółką - Laurie (nagrodzona za tę rolę Critics' Choice Television Busy Philipps), która tak się składa jest również miłością jej syna - Travisa (Dan Byrd), Jules postanawia na cały miesiąc odstawić swoje owiane sławą gigantyczne kieliszki oraz ich procentową zawartość, a to może oznaczać tylko dwie rzeczy: problemy dla przyjaciół Jules oraz porządną dawkę śmiechu dla fanów serialu.

Community
Niech zabrzmi akademicki dzwonek, czas na kolejny semestr w Greendale Community College. Uczelni, której mury zasilają głównie słabsi absolwenci szkół średnich, świeżo rozwiedzione gospodynie domowe oraz osoby starsze starające się zachować zarówno fizyczną jak i społeczną aktywność. W szóstej odsłonie "Community" (od 14 kwietnia) w dalszym ciągu raczy widzów błyskotliwym i nietuzinkowy poczuciem humoru, a Senor Chang (Ken Jeong) śmieszy jak nigdy dotąd. Premierowy odcinek serialu szczególnie ucieszy fanów superbohaterów, bowiem za jego reżyserię zabrali się twórcy przeboju Marvela "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" - Joe i Anthony Russo, którzy współpracowali także przy pierwszych trzech sezonach serialu.