Łukasz Szewczyk18.03.2015 (15:30)2 komentarze

Francuski mini serial "Świadkowie" na kanale 13 Ulica

Zbezczeszczone groby, zwłoki wykopane z ziemi i pozostawione w domach wystawionych na sprzedaż... Za każdym razem ten sam schemat: kobieta, mężczyzna i nastolatek, którzy nie byli ze sobą spokrewnieni, a teraz tworzą nową rodzinę. Kanał 13 Ulica zaprezentuje europejską produkcję kryminalną - francuski mini serial "Świadkowie".
"Świadkowie"
Rozgrywająca się na północy Francji akcja serii koncentruje się wokół niezwykłej sprawy przemieszczania ciał z grobów do eleganckich domów wystawionych na sprzedaż. Za każdym razem ciała niepowiązanych ze sobą osób - mężczyzny, kobiety i nastolatka - umieszczane są pośród pięknych mebli i fotografii, tak, by tworzyły modelową rodzinę. Sandra Winckler (Marie Dompnier ), młoda detektyw prowadząca śledztwo, odnajduje zdjęcie Paula Maisonneuve (Thierry Lhermitte), legendy francuskiej policji, który przeszedł na emeryturę, ale w obliczu wydarzeń, zmuszony jest powrócić do służby.
Podczas śledztwa Winckler będzie zmuszona zagłębić się w przeszłość Paula wierząc, że wie on więcej, niż chce ujawnić. Ponieważ rozwiązanie zagadki będzie leżało właśnie w przeszłości Paula. Po tej sprawie, dalsze losy detektyw i byłego policjanta już nigdy nie będą takie same. Gdzieś w pobliżu kryje się mężczyzna, który pragnie zemsty. Długo planowanej zemsty...

Sześcioodcinkowa produkcja wyreżyserowana przez Hervé Hadmara i Marca Herpoux to współczesny, tajemniczy i mroczny, zapierający dech w piersiach serial kryminalny.

"Świadkowie" - podwójne odcinki wyświetlane będą przez trzy dni - od 20 do 22 marca 2015 roku o godz. 22.00 tylko na kanale 13 Ulica.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ciekawe komu serial coś zawarł,ale faktycznie można dostać zaparcia taki nudny.
 0  
Ciekawe komu serial coś zaparł,ale faktycznie można dostać zaparcia taki nudny.
 0