Łukasz Szewczyk22.03.2015 (11:29)1 komentarz

"Super 4" oraz "Zwierzaki - Przebieraki" w kwietniu na antenie TeleTOON+

W kwietniu stacja teleTOON+ pokaże nowe odcinki serialu "Super 4", który powstał w oparciu o popularną serię zabawek Playmobile, obchodzącą swoje trzydziestolecie w roku 2015. Widzowie stacji będą mogli oglądać pełną gagów, zwariowanych postaci i zabawnych sytuacji animację "Zwierzaki - Przebieraki".
"Super 4" / Fot. materiały prasowe
"Super 4" / Fot. materiały prasowe
Od 4 kwietnia 2015 roku na telewizja TeleTOON+ rozpocznie emisję nowych odcinków serialu animowanego "Super 4". Bohaterowie serialu rycerz Alex, pirat Ruby, agent Gene i wróżka Iskierka walczą z siłami zła. Zawsze stają w obronie słusznej sprawy i zjawiają się natychmiast, jak pojawia się niebezpieczeństwo. Jeżeli chcecie przeżyć niesamowite przygody w zapomnianej świątyni, uratować miasto pogrążone w tysiącletnim śnie, powstrzymać roboty, które wymknęły się spod kontroli czy odnaleźć skarb ukryty na odległej wyspie piratów, to serial dla Was!

Serial powstał w oparciu o popularną serię zabawek Playmobile, które w 2015 roku obchodzą swoje trzydziestolecie. Świat Playmobile to tematyczne zestawy figurek, budynków, zwierząt i różnorodnych akcesoriów.
Emisja: poniedziałek-piątek o godz. 11:25 i 13:05 oraz w weekendy o 7:00 i 16:55 (od 4 kwietnia 2015 roku).


Zwierzaki-Przebieraki
Zwierzaki-Przebieraki
Natomiast od 13 kwietnia TeleTOON+ rozpocznie emisję serialu animowanego "Zwierzaki - Przebieraki". Życie dzikich zwierząt nie jest proste. Codziennie muszą mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami i zdobywać pożywienie. A gdyby tak przebrać się za zwierzę domowe? I dostać pyszne jedzonko na talerzu? Zapraszamy na zwariowaną komedię o Zwierzakach - Przebierakach!

Lis o imieniu Waszyngton, dzik Sam i jego mała siostra Eugenia pozazdrościły domowym zwierzakom ich wygodnego życia. Czy to sprawiedliwe, że oni każdego dnia walczą o byt, podczas gdy psy i koty śpią w wygodnych posłaniach, są głaskane i przytulane, a do tego dostają jedzenie kilka razy dziennie? Przedsiębiorcze zwierzaki postanowiły coś z tym zrobić! Tylko w jaki sposób zostać zwykłymi, domowymi pupilami i najlepszymi przyjaciółmi człowieka? To proste - wystarczy przebrać się w kostium i trochę zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko czy im się to uda? Czasem trudno zapanować nad wewnętrznymi instynktami, potrafią one wyjść na jaw w najgorszym momencie i właśnie wtedy robi się bardzo śmiesznie.

Emisja: poniedziałek-piątek o godz. 8:25 i 18:35 oraz w weekendy o godz. 8:25 (od 13 kwietnia 2015 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Cio to kuzwa za szajs? Dzie sa transformersi i nindza?
 0  

Polecamy