Łukasz Szewczyk23.03.2015 (16:35)8 komentarzy

Maja Sablewska na okładce kwietniowego Playboya (foto)

We wtorek (24 marca 2015 roku) w kioskach dostępny będzie kwietniowy numer męskiego miesięcznika Playboy z Mają Sablewską na okładce. W numerze także rozmowa z Janem Błachowiczem, polskim zawodnikiem w UFC.
Playboy - nr 4/2015
Playboy - nr 4/2015
Gwiazdą kwietniowego numeru miesięcznika Playboy jest Maja Sablewska w ostrej rock`n`rollowej sesji.
Ubierając polskie dziewczyny, uczy je pani pewności siebie. Jak pani ocenia seksualną pewność siebie Polek?
MAJA: Zacznijmy od tego, że większość kobiet, które trafiają pod moje skrzydła, jest pozbawiona pewności siebie. Jakiejkolwiek. W moim programie mówię o tym, że moda zaczyna się pod ubraniem. Seksualna pewność siebie także. Jeśli kobieta akceptuje swoje ciało - nawet jeśli nie jest idealne - nie ma problemu ze swoją seksualnością. Zwykle jednak kobiety mają skłonność do ogromnego przerysowywania własnych wad i niedostrzegania zalet. Sama parę lat temu należałam do tych, które nie dostrzegają swojej seksualności. Na szczęście to już przeszłość.

Pani samej nie było łatwo zdecydować się na sesję. Co przeważyło?
- Trudno powiedzieć czy coś przeważyło?! Przeczytałam biografię Brigitte Bardot - to ja! autorstwa Marie-Dominique Lelièvere. Ta kobieta jest dla mnie wielką inspiracją. Dowiedziałam się, że dla uczczenia swych 40. urodzin Bardot zdecydowała się na nagą sesję we włoskiej edycji PLAYBOYA. Pomyślałam, że to świetny pomysł. Niedługo potem dostałam propozycję od was i zaśmiałam się pod nosem. Intuicyjnie poczułam, że powinnam to zrobić, mam na tyle pewności siebie i to jest idealny moment. Zdecydowaliśmy, że będzie to numer kwietniowy, a właśnie w kwietniu kończę 35 lat. Zrobiłam sobie piękny prezent .
fragment wywiadu
Maja Sablewska w Playboyu / Fot. Playboy
Maja Sablewska w Playboyu / Fot. Playboy
W numerze także rozmowa z Janem Błachowiczem naszym zawodnikiem w UFC, przed pierwszą imprezą tej organizacji w Polsce.
Jak 11 kwietnia wykończysz Jimiego Manuwę?
BŁACHOWICZ Wyjdzie w praniu.
Nomen omen...
- (Śmiech). Albo nokaut albo poddanie. Jeżeli będzie dobrze szło w stójce, to zostajemy w tej płaszczyźnie i go tłuczemy. Lubię stójkę, więc podejmę to wyzwanie. Manuwa to "fajter", który lubi iść na całość. Bardzo efektowny zawodnik, choć jednowymiarowy. Większość walk wygrał w pierwszej rundzie przez TKO (techniczny nokaut - przyp. red.). Zapasy i walka w parterze nie są jego mocnymi stronami. Dlatego, jak będzie trzeba, to go obalę i zdominuję. Nasza walka na pewno nie skończy się decyzją sędziowską. Będą fajerwerki.
fragment wywiadu
Kwietniowy Playboy to także Vince Vaughn, który gra główną rolę (z Collinem Farrellem) w drugim sezonie serialu "Detektyw". Wszczerym wywiadzie opowiada o "Swingersach", o podrywaniu, o tym jak wytwórnie psują filmy, a także wkurza się na politykę i zdradza w co inwestuje pieniądze.
W numerze także m.in.: 89. urodziny Hugh Hefnera; Uczeń Czarnoksiężnika, czyli Jimmy Page z Led Zeppelin; Samochodowe wyścigi na Kubie, czyli co się zmienia na wyspie pod rządami Raula Castro. Redakcja sprawdzamy czego mężczyźni mogą nauczyć się w seksie od lesbijek.

Kwietniowe wydanie Playboya w sprzedaży od 24 marca 2015, w łącznym nakładzie 70 tys. egz., cena 10,99 zł (w tym 8% VAT).

Komentarze (1 - 8 z 8)

niezłą ma pupcie
 5  
kto to jest ta szablewska >?
 1  
ciekawe ile za to zainkasowała PLN-òw ;)
 4  
Nie lubię tej pudernicy jak mało kogo!!!
 3  
Spoko, może być. Moja żona i tak jest ładniejsza
 1  
nic ciekawego ,poniżej przeciętnej
 3  
Wszystko dobrze tylko ile tu fotoszopa a ile natury?
 0  
Paskudne i niekształtne ma te nogi. A pewnie i tak mocno podrobione photoshopem...

Ale dla wiejskich maczo w spawanych z trzech innych Beemkach udających się na "Sztachet-Party" w okolicznej remizie się nada...
 2