Łukasz Szewczyk30.03.2015 (10:12)10

Jak oglądamy telewizję? "Stary" TV kontra nowe technologie

Kto dziś jeszcze ogląda telewizję? Z badania IQS96 wynika, że odbiornik RTV posiada prawie każdy Polak. Tyle samo przyznaje się do oglądania "szklanego ekranu". Ale czy oglądanie telewizji jest jeszcze zajęciem samym w sobie?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

ja oglądam tv tylko dlatego by obejrzeč mecze w HD bo na necie taka jakošč i zacinki až szkoda klawiatury by o tym wypisywač,kumaci w tym temacie wiedzą o co chodzi.pozdro
 15  
Masz pewnie niezla beke jak to piszesz. :-)Ale pewnie wieksza z tych,ktorzy biora to na powaznie.
 12  
11kinoman__największy - dlaczego nie napisał, że siedzi ze swoim chłopakiem ? wszystkie smagłe chłopce by mu zazdrościły A my biedne szaraczki oglądamy seriale sprzed 30 lat i wzdychamy jak nasze panny nam ciągną... Miłej zabawy w kakałko.
 5  
Niebawem przestaniemy oglądać telewizję. Nadawcom zależy tylko na reklamach.Nadają ich tak wiele ,że niedobrze mi się robi na myśl o oglądaniu telewizji.
Tworzą kolejne kanały aby mogli upchnąć jak najwięcej reklam i powtórki powtórek z innych kanałów. Koszmar ,telewizja jest dla reklam a nie dla telewizji.Płacimy abonament a dostajemy śmieci w postaci reklam. Putin wprowadził zakaz reklam w płatnych kodowanych kanałach ,kiedy ktoś u nas to zrobi?

Dlaczego płacimy abonament i jeszcze za reklamy ,bo one nie są za darmo.
Chamstwo ,naciąganie nas na kasę.
Coś wiem ile kosztuje produkcja reklamy ,to ogromne pieniądze ,które MY w produktach płacimy.Szok
 3  
Zarąbiście duży masz ten projektor, ekran, to rozumiem, ale projektor... haha ty c.i.u.l.a.s.i.e złamany... a takiego kozaka strugasz haha
 5  
jak widzę kochamy reklamy.
To sobie płaćcie za ten szajs ,bo reklam wszędzie pełno.
Mnie nie interesuje taka pseudoTV
 1  
Jako kinoman największy oraz elitarny oglądam wyłącznie super-nowości w obłędnym i olśniewającym 1080p dwa mieszki po kinie za darmoszkę z netu. Otóż oglądam te rarytasy, powodujące wzwód wśród plebsu oraz zaburzenia w oddawaniu stolca u biedoty wyłącznie na moim projektorze JVC 4K 150", tablecie super-amoled Apple Smash trzeciej generacji oraz smartfonie hiper-amoled Galaxy 6S Turbo w smerfastycznych i niepowtarzalnych 197349583458234284281283493 kolorach (nawet nie widziałeś, że tyle jest odcieni szarości nieokrzesany prostaku). Tak moi mili, elita i kinomani oglądają na tak luksusowym sprzęcie, droższym nawet niż ciągnik rolnika szturmującego Warszawę wzięty na kredyt, najnowszy odcinek Better Call Soul oraz Interstellar 3D (wydanie 7 płytowe z dodatkowym komentarzem statystów, racząc się przy tym nóżką pikantną (ciepłą) oraz puszeczką napitku w postaci pepsi (zimną). A ty jeden z drugim szczylu z gimbazy i nieokrzesana tłuszczo co najwyżej możesz obgryźć kość z niedzielnego rosołu swojej mamusi i obejrzeć trailery tych łakoci na YouTube, po czym spuścić się na dywan HEHEHEHEHE. Buha buha buhahaha, normalnie żal mi was po prawdzie.
ty tak na serio/
 1  
Teraz masz z telewizorze Smart TV, ambilighta, 3D i wiele innych bajerów, Często osoby, które posiadają sprzęty naładowane technologią nie mają kablówek - wystarczy internet :)
 2  
Filmy w kompie czy VOD są XUYA warte. Przeskakują czasami sekwencje i to o kilka-kilkanaście sekund. Często człek nie wie, skąd się to czy tamto wzięło, uciekają mu dialogi, nadawanie nie jest w czasie rzeczywistym. Obok siebie postawiłem dwa kompy i włączyłem ten sam program przekazywany przez Vectrę. Było kilkanaście sekund różnicy. Nędza panie Sułku.
 2  
Teraz w telewizorach masz Androida, więc o "zwykłej" telewizji można zapomnieć :).
 0