Łukasz Szewczyk07.04.2015 (10:35)23 komentarze

Canal+ i Discovery łączą siły. Ruszy nowy kanał Canal+ Discovery. Bez reklam

Już w maju 2015 roku pakiet Canal+ w Polce powiększy się o nowy kanał - Canal+ Discovery, który łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi oraz poszerza horyzonty. Nowa stacja to wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy. Wszystko bez reklam.
Canal+ Discovery wyznacza trendy dla telewizji premium na całym świecie. Nowy kanał wyrasta z doświadczenia dwóch światowych uznanych marek telewizyjnych, czego efektem jest świeży, pełen pasji kanał niosący ładunek pozytywnej energii. Jest to niezwykle ważny krok dla Canal+, który potwierdza naszą pozycję w dostarczaniu najlepszej i zróżnicowanej rozrywki w jakości premium - powiedział Julien Verley, prezes zarządu platformy nc+
Canal+ na polskim rynku telewizyjnym dostępny jest od 20 lat. Z tej okazji, oferta odświeżonych kanałów premium zostanie rozszerzona do ośmiu, tak by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby polskiego widza. W ciągu roku Canal+ Discovery pokaże premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych w najwyższej jakości. Będą one starannie dobrane i wyemitowane po raz pierwszy w Polsce z jednym nadrzędnym celem: aby inspirować widzów.

Canal+ Discovery pokaże rocznie aż do 120 godzin polskich produkcji w jakości Premium, które powstaną specjalnie na potrzeby nowego kanału. Ich celem będzie pokazanie kreatywności, inspiracji oraz osiągnięć Polaków w kraju i za granicą. Wszystkie trzy filary programowe zostaną ukazane już w pierwszych produkcjach. Przedstawią one sylwetki Polaków, którzy znaleźli swoją pasję w tworzeniu unikalnych przedmiotów z nikomu niepotrzebnych odpadów; fascynatów historii, którzy przeżywają ją ponownie, poświęcając się rekonstrukcjom bitew oraz doświadczenia Polaków osiągających sukcesy za granicą.
Od blisko 20 lat Discovery Channel porusza wyobraźnię, podbija serca i umysły polskich widzów. Canal+ Discovery nawiązuje do tego dziedzictwa, oferując jeszcze więcej fascynujących historii, z których znaczna część zostanie wyprodukowana w Polsce. Wraz z nc+ dostarczać będziemy najwyższej jakości programy, wykorzystując wspólne doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb wymagającego widza - powiedziała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Discovery Networks w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i Afryce
Ze względu na 20. urodziny Canal+ w Polsce, Canal+ Discovery będzie dostępny bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, do końca trwania okresów oznaczonych w ich aktualnych umowach abonenckich.

Komentarze (1 - 10 z 23)

A co z osobami, które nie są w nc+, ale mają bezterminową umowę z C+?
 6  
Mam nadzieję, że nie zastąpi Planete+.
 33  
Planete+ wycofał sie z organizowania festiwalu "Planete+ doc review" a jedna z przyczyn ma byc zmiana charakteru stacji na rozrywkowy ,wiec coś jest na rzeczy.
 11  
To nie wystarczy w samym Discovery nie puszczać reklam ?
 26  
Jeśli to prawdziwy, normalny discovery, a nie to co jest teraz to dobrze. Bo to co teraz jest to jest jedna wielka sieczka z mózgu. Nic to nie ma wspólnego z kanałem popularnonaukowym. Wojny magazynowe, Akcje w ciemno, Auto reaktywacja. itd.Można byłoby jeszcze długo wymieniać. I tak tego jest sporo na innych kanałach. Gdzie się podziały programy historyczne, naukowe, przyrodnicze itp? Z czego słynął Discovery. To już PLANETE+ jest już 100 razy lepszy!
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 7 kwietnia 2015 o 11:09:05 przez kemot06).
 47  
ciekawe czy UPC da ten kanał do pakietu Canal+.....
 11  
Te wszystkie nowo tworzone kanały powstają tylko i wyłącznie dlatego, że NC+ "porozdawało" za niewielką kasę dobre kanały (np. Planet+, nSport+, kanały paczki Canal+) dużej masie klientów lub udostępniła w ofertach na kartę, także "o zgrozo" nieparowanych :)
Ludziska "powyrywali" paczkę Canal+ i Multi+ przy przedłużaniu umów za darmochę.
Teraz NC+ natworzy nowych kanałów i przeniesie do nich najlepszy "kontent" i pociśnie za dodatkową kasę, a w obecnych kanałach będzie zastój ze starym materiałem, powtórki powtórek oraz sieczka reklamowa. Jeśli ktoś siedzi w temacie, to już to z pewnością zauważył. Wystarczy popatrzyć na kanały sieci Discovery.
Zauważyłem te ich manewry już od dłuższego czasu. Obym się mylił :)
 11  
Czyściciele magazynów i lombardów bez reklam?! Aktorzy amatorzy udający, że występują w dokumencie?
Może być jeszcze gorzej? No to teraz rozwalą jeden z najciekawszych kanałów jakim jest Planete.
 19  
Magazynowe wojny ruskie taksówki i lombardy bez reklam? Wow!
 18  
Rozpier.dolą zaraz ich najlepszy kanał Planete. Ktoś jeszcze się cieszy z tej całej fuzji z n-ką sprzed trzech lat?
 20