Łukasz Szewczyk07.04.2015 (12:25)11 komentarzy

Canal+ Discovery będzie nieodłączną częścią pakietu Canal+. Łącznie 8 kanałów

Nowy kanał Canal+ Discovery będzie nieodłącznym elementem pakietu kanałów Canal+. Tym samym nadawca zaprzecza pojawiającym się plotkom, że kanał może być sprzedawany osobno. Stacja dostępna będzie także dla operatorów sieci kablowych.
Canal+
Jak już informowaliśmy, wkrótce na rynku zadebiutuje nowy kanał Canal+ Discovery, który łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy - wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału. Nowy kanał nie będzie nadawał reklam (więcej o tym TUTAJ)

Nadawca nie zdradza konkretnej daty uruchomienia nowej stacji. Jak informuje nas biuro prasowe nc+, kanał ruszy "w połowie maja", ale konkretna data ma zostać ogłoszona wkrótce.
W komunikacie nadawcy widnieje także zapis, że nowy Canal+ Discovery będzie dostępny bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z Canal+, do końca trwania okresów oznaczonych w ich aktualnych umowach abonenckich. Od razu pojawiły się domysły, że kanał może być sprzedawany osobno, jako dodatek do pakietu Canal+. Co na to nadawca?
Canal+ Discovery będzie nieodłącznym elementem pakietu kanałów Canal+, który już w maju zostanie poszerzony do 8 kanałów premium - mówi nam Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+
Niewykluczone jednak, że powstaną nowe pakiety programowe. Obecnie Canal+ liczy 6 kanałów. Na chwilę obecną, z wcześniejszych wypowiedzi prezesa nc+, wiadomo, że oprócz nowego Canal+ Discovery pakiet Canal+ ma zostać powiększony także o dodatkowy kanał sportowy, prawdopodobnie Canal+ Sport 2. Dodatkowo w ostatnim czasie KRRiT dokonała zmiany nazwy Canal+ Family 2 na Canal+ Seriale. O szczegółach zmian w pakiecie Canal+ ma informować w najbliższym czasie.

Canal+ Discovery będzie dostępny także dla operatorów sieci kablowych. "Naszą intencją jest jak najszersza dystrybucja Canal+ Discovery do różnych grup klientów, w tym klientów operatorów kablowych" - mówi nam Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+

Komentarze (1 - 10 z 11)

no to lipa bo mnie sport nie interesuje i wziął bym tylko film i ten discovery a tak nic nie wezmę :D
 25  
Czyli piszesz po to, by pisać. Bo obecnie możesz wykupić filmowy Canal+ bez sportu :)
 32  
Ale teraz nie będzie można bo hitowe mecze LM, Ekstraklasy i Gran Derby mają być emitowane na głównym C+.
 7  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Już widze te discovery. Pewnie beda same durna hamerykanskie produkcje o kupowaniu pierdol z kontenera czy z jakiegos obsranego garazu. debilach z lombardu, warsztatach z pseudoautami itp.
 28  
Są tu 2 wyjścia:
1) Kanał będzie kopią istniejącego już Discovery Channel z toną powtórek i głupich programów typu lombardy, aukcje, gorączka złota
2) Kanał będzie dbał o ramówkę i emitował pozycje lepsze niż Discovery Channel np. audycje archiwalne albo wyselekcjonowane.

Ciekawe co z tego wyniknie, ale oby to była ta druga opcja.
 15  
to teraz czekamy na Canal+Polsat
 0  
oby kanal byl dobry cos w stylu planete bez zadnej patologi typu magazyny czy aukcje bez przerywania reklama podczas trwania programu to bendzie szczal w 10 wtedy to nawet moga usunac zwykly discovery z oferty wiec czekam na nowy projekt .
 3  
czyli w wydaniu nc+ : pyk cenka w górę
 5  
Konkurencja pisała o tym że będzie do 450 godzin premier rocznie.
Czyli przy dobrych wiatrach w tygodniu przez 4~5 dni będą dziennie po 2 programy 45 minutowe, a w pozostałe 2~3 dni po jednym programie 45 minutowym.
A dla zapełnienia pozostałego czasu to wszystko powtarzane po kilkanaście razy.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 7 kwietnia 2015 o 19:37:33 przez Leszek1979).
 5  
Ssij kinoman
 3