Łukasz Szewczyk13.04.2015 (13:53)brak komentarzy

Cezary Szymanek nowym naczelnym magazynu Sukces. Zapowiada zmiany

Od kwietnia Cezary Szymanek został redaktorem naczelnym magazynu Sukces. To drugi tytuł w wydawnictwie Gremi, któremu obecnie szefuje. Od 2012 roku Szymanek jest także redaktorem naczelnym Bloomberg Businessweek Polska.
Nowy redaktor naczelny magazynu Sukces Cezary Szymanek zapowiada zmianę formuły miesięcznika.
Magazyn Sukces, jak sama nazwa wskazuje, będzie opowiadał o ludziach, którzy nie boją się wypowiedzieć tego słowa. Zarówno o tych, którzy już ten sukces osiągnęli - nie tylko w sferze biznesowej - jak również o tych, którzy aspirują do bycia człowiekiem sukcesu. Ale także - co również ważne - będzie to pismo z pozytywnym podejściem do rzeczywistości, czego tak bardzo nam brakuje w publicznej dyskusji o życiu w Polsce - mówi Cezary Szymanek
Od najbliższego numeru (maj 2015) magazyn nie tylko zmieni swoją zawartość, ale i szatę graficzną oraz logo. Jego nowa odsłonę będziemy mogli zobaczyć w kioskach już 17 kwietnia.
Wcześniej Cezary Szymanek był szefem działu informacji w Radiu PiN i prowadził audycję "Gość Radia PiN". W Grupie ITI był dyrektorem programowym serwisu tenbit.pl oraz twórcą i producentem programu nadawanego pod taką samą nazwą na antenie TVN. Związany był również z TVP1, RTL 7, Radiem Zet i Radiem Kolor. Szymanek jest laureatem Nagrody im. Władysława Grabskiego przyznawanej przez NBP dla najlepszego dziennikarza ekonomicznego oraz "Ostrego Pióra", wyróżnienia nadawanego przez Business Centre Club.