Łukasz Szewczyk14.04.2015 (10:45)15

UOKiK: Niedozwolona jednostronna zmiana umowy nc+. Rekompensata dla abonentów

Operator satelitarnej platformy nc+ podwyższył opłaty abonamentowe w sposób niezgodny z prawem - uznał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Spółka zobowiązała się do usunięcia skutków zakwestionowanej przez UOKiK praktyki

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

UOKiK to przykład urzędu frontem do klienta. Bardzo mi się podoba ich postępowanie, niech nie myślą, że głupi naród polski kupi ich te nc+, gdzie nie ma tak naprawdę co oglądać za każde pieniądze. TVN same powtórki: szrek, władca pierścieni, zabójcza broń, hary poter. Polityka tej firmy się za dużo nie zmieniła. Czego przykładem może być nowy pakiet Canal+, tak naprawdę świetni specjaliści od marketingu tam pracują: którzy doszli do wniosku, że 6 kanałów to za mało na ich kontent, zatem zrobimy promocję 8 kanałów, za te same pieniądze. Opierają się zatem na prostym założeniu. Klient który kupuje programy 2 kanały - gdzie jest zero powtórek pyta dlaczego tak drogo, klient który kupuje 8 kanałów, a kontent ten sam już o nic nie pyta tylko bierze i płaci każde pieniądze.
 1  
dowiedz się najpierw dokładnie, a potem bierz się za pisanie komentarzy...
 1  
Po raz kolejny okazuje się, że nie warto być abonentem nc+. Ci, którzy nie są, dostaną gotówkę na dwie flaszki, a abonenci jakieś pseudo oferty.
 0  
może ktoś zauważy że to jest kara za DZIAŁANIA CYFRY+ a nie nc+!!!
 1  
nie do końca tak jest. Przy wznowieniu umowy dostałem HBO i Filmbox na 6 miesięcy gratis. Trzeba było wypowiedzieć. HBO wypowiedziałem, a o filmboksie zapomniałem i muszę frajerskie płacić.
 0