Łukasz Szewczyk16.04.2015 (0:15)5

Rusza TVN Meteo Active - "Ruch i zdrowie". 11 nowych programów

Nadawanie rozpoczął nowy kanał telewizyjny Grupy TVN - TVN Meteo Active, skierowany do widzów zainteresowanych aktywnym i zdrowym stylem życia. Nowa stacja oferuje wysyp nowych programów własnych, w tym codzienne "Studio Active" oraz "Active News".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Zapowiada się ciekawie.
Biorąc pod uwagę, że Polacy coraz aktywniej spędzają czas i dbają o zdrowie to jest potencjał większy niż w pogodzie.
Szkoda, że nie w HD :)
 8  
Bardzo słaba zamiana, biorąc pod uwagę, jaką popularnością w Polsce cieszą się serwisy pogodowe i jacy popularni stają się prezenterzy, likwidowanie takiego kanału i zastąpienie go fitnessową sieczką, której wszędzie pełno to raczej nie wróży dobrze. Ale VIVA tez niedawno chciala byc kanalem, nie tylko muzycznym, ale na szczęście wrócili na dobrą drogę.
 5  
mikii. Ja już nie mogę biegać ale sportowo siedzę przy oknie na 3. piętrze i mam widok na 3 altanki śmietnikowe na osiedlu. Smuci mnie tylko widok, jak po obejrzeniu TVN Meteo Active telemani pędzą do tych altanek aby ubiec innych telemanów.
 4  
Program może jest fajny, ale osobiście mnie ten program nie kręci wolałem Meteo przynajmniej była pogoda co pół godziny. a co do samego programu Marta Kuligowska, Dorota Gardias czy Agnieszka Cegielska nie pasuje do tego programu a zwłaszcza Kuligowska, która jest kojarzona z TVN24.
 5  
program jest fajny ale pogoda co pół godziny oceniam 9,5/10
 0