Łukasz Szewczyk16.04.2015 (0:19)27 komentarzy

Startuje TVN Fabuła HD z filmami i serialami. "Umówieni na 21.00"

W czwartek (16 kwietnia 2015 roku) portfolio tematycznych kanałów Grupy TVN zostanie powiększone o nową stację dla miłośników filmów i seriali - TVN Fabuła w jakości HD. W ramówce nie zabraknie także krótkich programów autorskich. Gdzie będzie dostępny nowy kanał?
TVN Fabuła
Kanał TVN Fabuła nadawanie rozpocznie 16 kwietnia 2015 roku o godz. 21:00 filmem "Władca Pierścieni". To główne pasmo filmowe kanału. Jemu też dedykowane jest hasło nowej stacji "Umówieni na 21.00". Widzowie zobaczą takie hity filmowe jak m.in. "Władca pierścieni: powrót króla", "Sherlock Holmes", "Pół żartem, pół serio", "Gniew oceanu", "Pula śmierci" czy "Matrix Rewolucje".
Oferta programowa TVN Fabuła składać się będzie ze znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN (m.in. "Sama słodycz", "Klub szalonych dziewic", "Układ warszawski", "Naznaczony", "Odwróceni", "Sędzia Anna Maria Wesołowska"), seriali zagranicznych (m.in. "Agenci NCIS: Los Angeles", "Pamiętniki wampirów", "Ostry dyżur", "Kobra: oddział specjalny", "Alcatraz", "Dwóch i pół", "Gra pozorów", "Teresa") i najlepszych filmów. W ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się też autorskie programy o świecie filmów i show-biznesu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

Filmy i seriale TVN Fabuła będą dostępne w jakości HD. Widzowie będą mogli wybrać opcję oglądania filmu z polskim lektorem lub z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.

Nowy kanał filmowy, kierowany do widzów w wieku 25-40 lat, poszerza dostęp widzów do obszernego portfolio filmowego i serialowego TVN. Oferta kanału będzie komplementarna wobec TVN i TVN7 zarówno poprzez dobór tytułów, jak i rozmieszczenie poszczególnych pasm w ramówce.

Dostępność TVN Fabuła HD
Jak informuje nadawca, kanał TVN Fabuła HD od początku nadawania (16 kwietnia 2015 roku) dostępny będzie w ofercie platformy satelitarnej nc+ (więcej o tym TUTAJ) oraz w ofertach sieci kablowych, m.in. UPC Polska (więcej o tym TUTAJ) i TOYA.

Nowa stacja dostępna jest także w internecie pod adresem www.tvnfabula.pl

ZOBACZ TAKŻE: Rusza TVN Meteo Active - 11 nowych programów

Komentarze (1 - 10 z 27)

TVN+TVN7=TVN Fabuła
 43  
A co myślałeś, że powstanie kolejny wypasiony kanał, który pokona Canal+ i HBO?
 22  
TVN Fabuła HD już w UPC nr.kanału 107 (na EPG nie dodali HD,start kanału o 21.00)
 8  
Horizon kanał 210 upc
 2  
Następne dziadostwo powtórkowe,po co tyle kanałów jak na wszystkich to samo....
 28  
Gdyby kanał nie przerywał programów reklamami to jeszcze widział bym sens. A tak jak słusznie tu wszyscy zauważyli, powstał kolejny szrot. Z resztą taki sam szrot jak canal+ +1 dla mnie takie kanały nie powinny otrzymywać koncesji.
 15  
Fabuła jaka głupia nazwa...
 9  
Następne dziadostwo powtórkowe,po co tyle kanałów jak na wszystkich to samo....
jak to po co dla reklam...kasssaaaaaa kassaaaa.
 15  
a CP znowu w tyle z kanałami jakaś masakra chyba wypowiem umowę.
 3  
a na CP bedzie bo nie ma nigdzie mowy o tym skoro ma wszystkie kanaly tvn-u to tez ten powinien byc
 5