Łukasz Szewczyk16.04.2015 (7:58)brak komentarzy

Magazyn Sukces w nowej odsłonie

Magazyn Sukces zmienia swoją formułę. Od piątku (17 kwietnia 2015 roku) w kioskach dostępny będzie nowy, majowy numer pisma nie tylko z nowym logo i zmienionej szacie graficznej, ale przede wszystkim z nowym układem działów, a tym samym inną zawartością.
On jest wielowymiarowy. Potrafi być bardzo osobisty, taki mój. Ale z drugiej strony, może zaistnieć w naszym mniemaniu dopiero wtedy, gdy potwierdzi go otoczenie. My będziemy o nim pisać. O każdym jego wymiarze. O ludziach, którzy go osiągnęli. O tym jak to zrobić i jak stworzyć sobie jego własną definicję. O tym jak on działa, myśli i żyje. On(a), czyli sukces - mówi Cezary Szymanek, nowy redaktor naczelny miesięcznika

Wydawcą miesięcznika jest Gremi Business Communication. Co ciekawe zmiana formuły nastąpiła dokładnie 25 lat po wydaniu pierwszego numeru magazynu (to miało miejsce pod koniec kwietnia 1990 roku). Kolejną niespodzianką ma być specjalna okładka. Jak zapewnia wydawca, poniższy plik nie odzwierciedla wyjątkowości specjalnej okładki, którą widać dopiero w kontakcie z wersją drukowaną magazynu.

Sukces - maj 2015
Sukces - maj 2015
Nowy Sukces kierowany jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet, którzy uważają się lub aspirują do bycia człowiekiem sukcesu. To ludzie podejmujący wyzwania, dążący do samorealizacji, z pozytywnym nastawieniem do świata, posiadający pasję, doceniający równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym.
- Najważniejszy jest człowiek. Każde wydarzenie, zjawisko, trend pokazujemy przez pryzmat konkretnych bohaterów. Tego jak działają, co myślą, jak pracują. Będzie to pismo z pozytywnym podejściem do rzeczywistości - mówi Cezary Szymanek.

Nowy jest układ działów w miesięczniku zaczyna się sekcją "Coś Na początek", czyli przeglądem wydarzeń kulturalnych i rozmowami z ludźmi filmu/teatru/muzyki/literatury. Następnie "Działam", gdzie będą opisywani ludzie, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach życia. Ich historie to przecież często inspirujące scenariusze dla innych. Dział "Myślę", to kilka chwil na przemyślenie własnej kariery, podejścia do życia, sposobu patrzenia na świat. Nie zabraknie też reportaży w sekcji "Opowiadam". Ostatni piąty rozdział to "Żyję". Będzie opisywał ludzkie pasje, podróże, modę, cztery (i dwa) kółka oraz kulinaria i gadżety.