Łukasz Szewczyk18.04.2015 (21:37)2 komentarze

Przeznaczeni.pl w nowej odsłonie

Portal randkowy Przeznaczeni.pl od kwietnia dostępny jest w nowej wersji graficznej. Serwis zmienił się także w warstwie informacyjnej - porządkując, kategoryzując treści oraz zawężając pierwsze wybory użytkowników.
Przeznaczeni.pl
Przeznaczeni.pl
Od kwietnia 2015 roku portal Przeznaczeni.pl dostępny jest w nowej szacie graficznej. Redesign strony został przeprowadzony zgodnie z trendami: większe nagłówki, więcej światła między modułami, większa czcionka. Wszystkie zmiany sprawiają, że poruszanie się po stronie jest bardziej intuicyjne i prostsze, a prezentowane profile są idealnie dopasowane do kryteriów wyszukiwania. Zmieniony został dashboard na którym wyświetlanych jest teraz więcej wyników wyszukiwania.
Podstawowe funkcje kontaktu dostępne są z poziomu wyników wyszukiwania, bez konieczności wchodzenia w poszczególne profile, co znacznie ułatwia kontakt między osobami, które już ze sobą korespondują. Na bardziej przejrzysty i nowoczesny zmienił się także wygląd samych profili. Duże zmiany zaszły w widoku wyszukiwarki - strona zyskała prostszy interfejs oraz nową linię wieku, na której użytkownicy mogą szybko i łatwo zaznaczyć interesujący ich przedział wiekowy. Użytkownicy posiadający konta Premium VIP mają możliwość wyboru tapety pod swój profil.

Na stronie pojawiła się także część poradnicza z artykułami dotyczącymi szeroko pojętego życia bez pary, randkowania online, bezpieczeństwa w sieci, a także budowania trwałych i wartościowych związków. Wszystkie zakładki kontentowe zostały uporządkowane, dzięki czemu korzystający ze strony mogą szybko znaleźć interesujące ich treści.

Strona serwisu Przeznaczeni.pl jest dostosowana do wyświetlania na komputerach i tabletach. Wygląd strony spójny jest z wyglądem aplikacji mobilnej Przeznaczeni.pl na smartfony, która miała swoją premierę w lutym tego roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Mam złe doświadczenia na tym portalu. Jak na każdym randkowym ludzi ocenia się wpierw po wyglądzie, potem po nagłówkach, a w dyskusje już rzadko kto wchodzi. Tam jest niestety sporo ograniczonych umysłowo dewotek, które boją się wszystkiego innego niż nauka Kościoła rzymskokatolickiego (bo tylko to rozumieją i akceptują). Jestem protestantem (Kościół Ewangelicko-Reformowany), gadam z laską a potem ona mówi, że jej ideałem faceta są ludzie działający w ramach Krzk (ministranci czy członkowie jakichś Oaz) i baj baj. Kurde, czy ja jestem gorszych chrześcijaninem? Nie... to nie jest jedyny tego typu przypadek. Inna laska jak się dowiedziała, że już z kimś wcześniej współżyłem to pisze mi, że ona chce po ślubie dopiero i wymagać od faceta, żeby sam był prawiczkiem...
Domyślam się, że tam są jeszcze normalne dziewczyny, ale weźcie je znajdźcie!!!
 1  
Portale randkowe to jedna wielka ściema, tam 99% profili kobiet jest fałszywych, bo kobiety z pewnych środowisk podają się tam za różne osoby.
 3