Łukasz Szewczyk29.04.2015 (12:43)4 komentarze

Startuje Sex & Love TV skierowana głównie do kobiet (wideo)

Na YouTube ruszyła internetowa telewizja o seksie i relacjach intymnych skierowana przede wszystkim do kobiet - Sex & Love TV. Jej pomysłodawczynią jest Karo Akabal, licencjonowany sex-coach i założycielka Sex & Love School, pierwszej w Polsce szkoły miłości i seksu, oferującej kursy online dla kobiet.
Sex & Love TV
Karo Akabal od dwóch lat prowadzi autorski cykl "Listy od Karo", w którym odpowiada na pytania użytkowników związane z życiem seksualnym w bardzo szerokim zakresie - od tego, jak rozmawiać z dziećmi o seksie, aż po to, co robić, kiedy w sypialni jest nudno. Internetowa telewizja to kolejny krok w realizacji edukacyjnej misji Karo i wspieraniu kobiet w praktykowaniu przyjemności w życiu codziennym.

- Liczba listów, które dostaję oraz powtarzalna problematyka, z którą zgłaszają się do mnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, zaowocowała decyzją o stworzeniu unikatowej formuły telewizji internetowej o seksie - informuje Karo Akabal, pomysłodawczyni i prowadząca Sex & Love TV i dodaje: Nie unikam odpowiedzi na trudne pytania. Podpowiadam, jak efektywnie komunikować się w związkach i jak praktykować przyjemność. Opowiadam, jak można żyć seksownie nie starając się przy tym "być sexy". Poruszam wiele tematów, o które proszą widzowie, wszystko po to, aby odkrywać przed nimi świat pozytywnego seksu i życia, jakiego pragną

W odcinkach pierwszego sezonu Sex & Love TV prezentowane są odpowiedzi na pytania czytelniczek i czytelników "Listów od Karo". Jednocześnie widzowie telewizji mogą na bieżąco pisać do Karo z nurtującymi ich pytaniami, a odpowiedzi na nie znajdą się w kolejnych odcinkach programu.


Telewizja Sex & Love TV skierowana jest przede wszystkim do kobiet, niemniej również mężczyźni znajdą w niej wiele ciekawych inspiracji i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Sex & Love TV oferuje: prawdziwe historie, szczere odpowiedzi na realne pytania o seks i intymne relacje, porady, jak praktykować przyjemność, tajniki Ars Amandi,zadania i ćwiczenia, które pomogą odkryć zmysłową kobiecość.

Premiery kolejnych odcinków - w każdy wtorek o godz. 19.00 na kanale YouTube Sex & Love.tv

Komentarze (1 - 4 z 4)

Historie pewnie tak prawdziwe jak Pamiętniki z wakacji.
 5  
Bedzie seks kuchnia, czyli poradnik jak mozna sie zabawic z warzywami oraz owocami.
Z nami poznasz na nowo lewarek od zmiany biegow ;)

Malenka ja sie przebiore za lekarza a ty za zakonnice ;).
 2  
na YT jest trochę angielskojęzycznych kanałów, czyli pomysł nie-nowy, ale ciekawe jak to wypadnie "po polsku" (polski sposób myślenia)
 1  
Pewnie kolejny program dla sflustrowanych bab jaj używać prawidłowo " Hitachi"
 0