Łukasz Szewczyk06.05.2015 (10:25)6 komentarzy

AXN nakręci drugi sezon polskiego serialu "Zbrodnia"

Należąca do Sony Pictures Television (SPT) Networks spółka AXN Central Europe wyprodukuje drugi sezon serialu Zbrodnia. Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, a 3-odcinkowa produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2015 roku.
Serial "Zbrodnia"
Druga odsłona polskiego serialu AXN, tym razem w reżyserii Sławomira Fabickiego, według scenariusza Wojciecha Lepianki i Karoliny Aleksy, zostanie zrealizowana przez Opus Film. Obok Magdaleny Boczarskiej, Wojciecha Zielińskiego, Radosława Pazury, Joanny Kulig i Doroty Kolak w obsadzie drugiego sezonu pojawią się także Tamara Arciuch, Aleksandra Popławska, Łukasz Nowicki oraz Rafał Cieszyński.
Fabuła drugiego sezonu "Zbrodni" to adaptacja książki "W zamkniętym kręgu", kolejnej części bestsellerowego cyklu szwedzkiej pisarki, Viveki Sten. Spokojnym życiem nadmorskiej miejscowości ponownie wstrząsa seria nieoczekiwanych zdarzeń. Podczas corocznych wyścigów konnych, na mecie od postrzału w klatkę piersiową, ginie zwycięzca finałowej gonitwy - prezes znanej trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Cień podejrzeń pada na jego najbliższych współpracowników. Śledztwo trafia w ręce komisarza Tomasza Nowińskiego
(w tej roli Wojciech Zieliński). Tymczasem Agnieszka (Magdalena Boczarska), przeżywając kolejny małżeński kryzys, dojrzewa do decyzji o rozwodzie.

- Emisja Zbrodni w AXN pozwoliła nam na dotarcie przede wszystkim do młodszej i bardzo wymagającej widowni w przedziale wiekowym 25-34 lata - mówi John Rossiter, GM, SPT Networks CE. - Udało nam się również sukcesywnie zwiększać widownię podczas emisji kolejnych odcinków, co między innymi zadecydowało o kontynuacji serialu. Drugi sezon Zbrodni pojawi się na antenie jesienią tego roku - dodaje Rossiter.

Komentarze (1 - 6 z 6)

serial nie byl jakos bardzo zly, jednak dzwiek byl chyba nagrywany mikrofonem za 5zl...
 2  
Znowu Popławska...boszzzz
 3  
Świetnie, ale czemu znowu tak krótko? Dajcie się trochę rozwinąć postaciom. Niech będzie przynajmniej 6 odcinków.
 5  
jak już to Boczarska, Janeczku
 0  
Jesli znowu co druga scena bedzie z telefonem sony, to jak dziękuję. z reszta i tak dziękuję, bo postacie płytkie, aktorstwo marne, wątki małoprawdopodobne - szkoda czasu i pieniedzy. gdyby nie sony ten serial w ogóle by nie powstał i tak byłoby chyba najlepiej
 1  
bardzo podobał mi się ten miniserial, szkoda że tylko 3 odcinki, czekam na drugi sezon
 0