Łukasz Szewczyk07.05.2015 (12:54)1 komentarz

Kino Polska Muzyka i FilmBox w ofertach pre-paid nc+

Muzyczna telewizja Kino Polska Muzyka oraz filmowy kanał FilmBox od 11 maja będą dostępne dla użytkowników ofert bez umowy platformy nc+, czyli Telewizji na Kartę HD i dawnej Telewizji n na kartę.
Kino Polska Muzyka i FilmBox w ofertach pre-paid nc+
Oba kanały, należące do grupy Kino Polska TV S.A., znajdą się w nowym Pakiecie o nazwie "Ekstra HD". Pakiet Ekstra HD - udostępniany za dodatkową opłatą 19,90 zł miesięcznie - będzie zawierał ponad 50 kanałów (w tym 23 HD). Użytkownicy będą mogli go aktywować za pomocą smsa lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Warunkiem korzystania z Pakietu Ekstra HD jest korzystanie z Pakietu Domowego HD (19,90 zł mies.) i Pakietu Premium HD (19,90 zł mies).
W ofercie Telewizji na Kartę HD i Telewizji n na kartę dostępne są także inne kanały z portfolio Kino Polska TV S.A.: Kino Polska w Pakiecie Domowym HD oraz FilmBox HD w Pakiecie Premium HD.

Telewizja na kartę HD i Telewizja n na kartę umożliwiają korzystanie z programów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu w systemie pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy.

Kino Polska Muzyka to jedyny kanał muzyczny, który emituje wyłącznie polską muzykę. Stacja prezentuje największe przeboje polskich wykonawców z różnych dekad, w tym współczesne przeboje.

FilmBox to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe z doborową obsadą aktorską. Na swojej antenie stacja emituje m.in. filmy nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Żeby zrobili porządek z kanałami, bo teraz to rozpierdziel albo dali możliwość ułożenia własnej listy?
 1