Łukasz Szewczyk08.05.2015 (17:27)7 komentarzy

Antyradio z nową oprawą muzyczną

Od poniedziałku (11 maja 2015 roku) Antyradio wprowadza na antenę nowe jingle, łączące klasyczne brzmienie rockowe i nowoczesne rozwiązania aranżacyjne.
Sesja Antyradio
Do współpracy stacja zaprosiła najlepszych muzyków związanych ze studiem nagraniowym Nieustraszeni Łowcy Dźwięków, z którymi stacja pracowała także przy poprzednich nagraniach. Nowe jingle zostały skomponowane przez Macieja Aleksandrowicza we współpracy z Tomaszem Kasprzykiem.
Mimo postępu techniki, w Antyradiu unikamy oszukiwania ucha nowomodnymi samplerami, loopami i graniem perkusji z automatu. Rock wciąż jest dla nas szczerą i prawdziwą muzyką, dlatego do produkcji zaprosiliśmy najlepszych instrumentalistów i nagrywaliśmy tak jak należy. Wszystko zostało zarejestrowane z żywą sekcją rytmiczną, bez użycia syntezatorowych wspomagaczy, co dało nam także prawdziwie rockowe brzmienie całości - podkreśla Tomasz Kasprzyk, dyrektor muzyczny Antyradia i zarazem producent nagrań
Nowe jingle będą uzupełnieniem dotychczasowej oprawy Antyradia.
Przypomnijmy, że Antyradio to najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Od połowy lutego 2015 roku Antyradia można słuchać w kilkunastu miastach Polski: Warszawa 106,8 FM, Gdańsk 92,0 FM, Gdynia 101,1 FM, Gorzów Wielkopolski 98,4 FM, Koszalin 106,9 FM, Kraków 101,0 FM, Łódź 89,6 FM, Olsztyn 91,9 FM, Poznań 101,6 FM, Wrocław 106,9 FM, Rzeszów 96,4 FM, Szczecin 104,9 FM, Zielona Góra 92,9 FM i aglomeracja śląska 106,4 FM (Zagłębie 89,8 FM, Bielsko-Biała 105 FM).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jedyne radio w eterze ogólnopolskim które jeszcze emituje muzykę.
 4  
Zabrały mi skurwysyny ZET Chilli. Na pohybel im.
 16  
po zabiciu Eski Rock, Anty jest jedynym jak dla mnie radiem grającym muzykę. reszta to dno (łącznie z Muzo, które fakt,ma świetnych prowadzących, ale muzycznie jest słabe)
 3  
Antyradio nie jest "jedynym radiem grającym muzykę". Jest jeszcze Trójka, Chilli Zet, Muzo, Rock Radio, Czwórka i lokalne radia np. Afera z Poznania. I warto mieć na uwadze, że dobra muzyka nie kończy się na rock-u.
 1  
Przeciwnie. Eska Rock istnieje i ma się dużo lepiej po tym jak większość poprzedniej ekipy odeszła do Muzo FM. Dla mnie ci "świetni prowadzący" byli najgorszym elementem poprzedniej Eski Rock. Kupa zarozumiałych, zadufanych w sobie prowadzących (patrz Ania Nowaczyk), którzy starają się być zabawni, a w rzeczywistości odwalają tani badziew.
 1  
miałem na myśli że ER nadaje tylko w Wawie,a ja np w Lodzi nie mam jak jej sluchać (poza domem nie mam dostępu do szerokopasmowego neta). A co prowadzących-co kto lubi. Nie mówię że obecna EskaRock ma słabych prowadzących, ale poprzednią ekipę po prostu bardzo lubię :)
 0  
Dobrze, że to ostatnie podrygi szarpidrutów. Szkoda, że nowi idole młodzieży są artystycznie równie bezwartościowi.
 2