Łukasz Szewczyk08.05.2015 (17:27)7

Antyradio z nową oprawą muzyczną

Od poniedziałku (11 maja 2015 roku) Antyradio wprowadza na antenę nowe jingle, łączące klasyczne brzmienie rockowe i nowoczesne rozwiązania aranżacyjne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jedyne radio w eterze ogólnopolskim które jeszcze emituje muzykę.
 4  
Zabrały mi skurwysyny ZET Chilli. Na pohybel im.
 16  
po zabiciu Eski Rock, Anty jest jedynym jak dla mnie radiem grającym muzykę. reszta to dno (łącznie z Muzo, które fakt,ma świetnych prowadzących, ale muzycznie jest słabe)
 3  
Antyradio nie jest "jedynym radiem grającym muzykę". Jest jeszcze Trójka, Chilli Zet, Muzo, Rock Radio, Czwórka i lokalne radia np. Afera z Poznania. I warto mieć na uwadze, że dobra muzyka nie kończy się na rock-u.
 1  
Przeciwnie. Eska Rock istnieje i ma się dużo lepiej po tym jak większość poprzedniej ekipy odeszła do Muzo FM. Dla mnie ci "świetni prowadzący" byli najgorszym elementem poprzedniej Eski Rock. Kupa zarozumiałych, zadufanych w sobie prowadzących (patrz Ania Nowaczyk), którzy starają się być zabawni, a w rzeczywistości odwalają tani badziew.
 1  
miałem na myśli że ER nadaje tylko w Wawie,a ja np w Lodzi nie mam jak jej sluchać (poza domem nie mam dostępu do szerokopasmowego neta). A co prowadzących-co kto lubi. Nie mówię że obecna EskaRock ma słabych prowadzących, ale poprzednią ekipę po prostu bardzo lubię :)
 0  
Dobrze, że to ostatnie podrygi szarpidrutów. Szkoda, że nowi idole młodzieży są artystycznie równie bezwartościowi.
 2